Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński
O TYM JEST GŁOŚNO

Mąż Katarzyny Skrzyneckiej trafił do szpitala! Będzie musiał przejść poważną operację

Co dolega Marcinowi Łopuckiemu?

Rafał Kowalski 23 marca 2020 18:45
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

Epidemia koronawirusa sprawiła, że słyszymy głównie o lekarzach walczących o życie i zdrowie zakażonych pacjentów. Nie można jednak zapominać, że część personelu medycznego stale poświęca się wszystkim innych schorzeniom i troskom potrzebujących. O nagłą pomoc musieli dziś poprosić Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki.

Mąż Kasi Skrzyneckiej w szpitalu. Czeka go operacja

Aktorka opublikowała chwilę temu kilka postów, w których opisała ciężką sytuację, w której znalazła się wraz z ukochanym. Choć dokładnie nie wiadomo, co dolega Marcinowi Łopuckiemu, jego żona opisała kilka objawów. „Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem - nie wiem - wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu...”, czytamy na Instagramie gwiazdy.

Jurorka show Twoja twarz brzmi znajomo założyła ochronną maseczkę i zawiozła męża do prywatnej kliniki na warszawskim Wilanowie. Tam, według jej relacji, została wyproszona z obiektu. Miała zostać partnera samego. Niestety, to co wydarzyło się potem mrozi krew w żyłach. „Obserwowałam zza drzwi jak opieszale niewzruszona mierzy mu zdalnie temperaturę... Marcin osunął się z bólu na kolana przy kontuarze recepcji.... NIKT DO NIEGO NIE PODSZEDŁ !!!! Nikt się nie zainteresował!!! Oprócz nas było pusto, nie mieli tłumu pacjentów.... Druga pani ze stoickim spokojem klikała w komputerze, widząc, że Pacjent z nagłym przypadkiem osunął się na podłogę...!!!! "Nikt Pana nie przyjmie. Mamy ograniczoną możliwość zapisu na konsultacje. Nie był Pan zapisany. (!!!!!!!) Proszę opuścić klinikę." !!!!!!!!!! Skręcony z bólu wstawał sam, wspinając się po kontuarze... Mnie nie wpuszczono nawet bym pomogła mu wstać i wywlec się na zewnątrz... Babsztyl w wejściu pokrzykiwał musztrując... wzrok jakby chciała mnie rozstrzelać i pogarda w oczach.... OBRZYDLIWE. I skandaliczne”, opisała wszystko skrupulatnie aktorka. Post opublikowany na Instagramie podsumowała słowami, że nie poleca tego szpitala.

Na szczęście inna klinika pomogła sportowcowi. „DZIĘKUJĘ KLINICE CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA w Warszawie za natychmiastową reakcję i pomoc Służb Medycznych w nagłym przypadku innym niż covid. Pani Doktor na Izbie Przyjęć i Paniom Pielęgniarko. Ta Klinika również nie pracuje teraz w zwyczajnym systemie. Jednak zajęto się tu Marcinem natychmiast”, zaczęła kolejny post Katarzyna Skrzynecka i dodała, jak czuje się jej ukochany. „Jest po USG i badaniach. Pod kroplówką. Bezpieczny. Pod kontrolą Specjalisty, który przyszedł SPECJALNIE by pomóc w nagłym przypadku. Dziękuję Czekamy na decyzję o konieczności operacji.... Napisałam to wszystko tylko ku przestrodze dla kogokolwiek w nagłych wypadkach zdrowotnych, innych niż covid”, napisała gwiazda.

Po kilkudziesięciu minutach na jej profilu pojawiła się ostatnia informacja. Choć wciąż nie wiemy, co dokładnie dolega Marcinowi Łopuckiemu, pewne jest, że przejdzie on zabieg. Na razie jednak cała rodzina wypoczywa. „Bezpieczni w domu. Dziękuję za wszystkie dobre słowa i życzenia zdrowia dla męża. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że nie obejdzie się bez operacji w ciągu najbliższych 3 dni. Póki co mąż czeka bezpiecznie w domu. Jutro wraca do Kliniki na dłużej”, czytamy w ostatniej informacji opublikowanej przez artystkę.

Mamy nadzieję, że Pan Marcin czuje się już lepiej, a zaplanowana operacja powiedzie się bez komplikacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, Viva! 2009
Fot. Michał Dembiński

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.