Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcin Łopucki jest już po nagłej operacji. Wiemy, jak czuje się mąż Katarzyny Skrzyneckiej

Kulturysta w końcu zabrał głos

Rafał Kowalski 31 marca 2020 11:50
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki, VIVA!, czerwiec 2009
Fot. Michał Dembiński

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki musieli osiem dni temu nagle odwiedzić szpital. Sytuacja nie dotyczyła koronawirusa, ale nagłego ogromnego bólu w dolnej części brzucha, z którym musiał zmierzyć się kulturysta. I choć pierwsza klinika nie chciała przyjąć sportowca, to na szczęście w drugiej lekarze stanęli na wysokości zadania. Konieczna była operacja. Jak po niej czuje się ukochany aktorki?

Marcin Łopucki po poważnej operacji. Jak udał się zabieg?

Przypomnijmy, co 23 marca pisała Katarzyna Skrzynecka na swoim Instagramie. Gwiazda opowiedziała szczerze o tym, jak potwornie źle nagle poczuł się jej mąż. „Ogromnie cierpiał, z potwornym atakiem bólów w dolnej części brzucha (nie jestem lekarzem - nie wiem - wyrostek? perforacja?) Słaniał się na nogach, do granic omdlenia zwinięty z bólu...”, pisała gwiazda Polsatu w sieci. Na szczęście sytuacja została opanowana, ponieważ jeden ze szpitali podjął się operacji sportowca.

Marcin Łopucki trafił pod nóż i choć zabieg był bardzo długi, to kolejne informacje od Katarzyny Skrzyneckiej były już pozytywne. „Mąż jest już po dzisiejszej operacji. Trwała niemal 4 godziny. Dochodzi do siebie pod dobrą opieką w klinice”, pisała ostatnio aktorka na Instagramie.

Co dokładnie stało się kulturyście? On sam nie chce o tym opowiadać ze szczegółami. „Mam jakieś problemy zdrowotne. Każdemu się takie czasami zdarzają. Problem w tym, niestety, że w dobie pandemii koronawirusa znacznie ciężej, niż zwykle jest rozpocząć proces leczenia”, wyznał w Twoim imperium Marcin Łopucki.

Pewnym jest, że 45-latek czuje się dobrze, ponieważ wrócił do prowadzenia swojego profilu na Instagramie. Pod najnowszym zdjęciem kulturysta rozwiązał wcześniej zapowiedziany konkurs, a przy okazji nawiązał do swoich problemów zdrowotnych. „Przepraszam, że tak późno, ale choroba mnie trochę wytrąciła z normalnego trybu życia”, wyjaśnił sytuację mąż Kasi Skrzyneckiej.

Panu Marcinowi życzymy dużo zdrowia w tym trudnym czasie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Łopucki IFBB ELITE PRO (@marcinlopucki)

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.