Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM
ZE ŚWIATA FILMU

„Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu scenariusz’’. Marcin Dorociński zagra w nowym „Pitbullu’’!

Damian Duda 6 września 2017 10:00
Marcin Dorociński, VIVA! luty 2009
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorej/LAF AM

Atmosfera wokół „Pitbulla’’ jest napięta. Wszystko za sprawą nieoczekiwanej zmiany w obsadzie filmu. Poprawki, które miały być wprowadzone do scenariusza, nie przypadły do gustu jego reżyserowi. Dlatego Patryk Vega rozstał się z produkcją, a zastąpił go Władysław Pasikowski. Pytanie jest jedno: kto znajdzie się w nowej obsadzie kultowej produkcji?

Przeczytaj też: Patryk Vega kręci film o kobietach mafii! Czy przebije kasowy sukces ostatniego „Pitbulla”?

„Botoks’’ Patryka Vegi

Z „Pitbullem’’ pożegnali się już aktorzy, którzy współpracowali z Vegą — mowa o Piotrze Stramowskim i Tomaszu Oświecińskim. Reżyser postanowił w tym czasie skupić się na nowej produkcji. Film „Botoks’’ już niebawem trafi na ekrany kin, a w obsadzie, poza wcześniej wspomnianymi aktorami, zobaczymy wiele gwiazd. Katarzyna Warnke, Grażyna Szapołowska… — to zaledwie część plejady polskich aktorów, którzy zagrali w „Botoksie’’.

Zobacz też: Mamy nowy zwiastun filmu „Botoks” Patryka Vegi. Jest naprawdę drastyczny!

Marcin Dorociński w „Pitbullu’’

Nowym reżyserem „Pitbulla’’ został Władysław Pasikowski, który do obsady zaprosił Cezarego Pazurę i Marcina Dorocińskiego. Nie zabraknie również Dody, o której mówi się jako jednej z największych gwiazd filmu.

Marcin Dorociński udostępnił na swoim profilu zdjęcie, na którym widać gotowy scenariusz.

Kiedy otrzymujesz fantastyczny, trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony scenariusz, kiedy reżyserować ma jeden z najwybitniejszych polskich reżyserów, kiedy na barykadzie mają stanąć z Tobą koledzy, z którymi wspólnie pracowałeś nad jednym z najważniejszych filmów w swoim życiu, kiedy zostajesz otoczony troskliwą opieką producenta, który pozwala Ci być częścią procesu powstania filmu od samego początku, to odpowiedź może być tylko jedna…’’, napisał aktor na Facebooku.

Jesteście ciekawi, co kryje się w opublikowanym przez Dorocińskiego scenariuszu?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.