Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy taneczny program?!

To będzie hit wiosennej ramówki!

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 15:59
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka nie zwalnia tempa. Spekuluje się, że gwiazda ma duże szanse na poprowadzenie nowego programu TVP, który ma być hitem wiosennej ramówki! O czym mowa?

Marcelina Zawadzka zostanie prowadzącą nowego programu TVP?!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeśli najnowsze doniesienia okażą się być prawdziwe, to już na wiosnę stacja TVP wyemituje nowe taneczne show Dance, Dance, Dance! Holenderski format ma przypominać polsatowski program Twoja twarz brzmi znajomo.

Ma w nim wystąpić osiem par. Oczywiście gwiazdom będą partnerować profesjonalni tancerze a ich zadaniem ma być odtworzenie układów tanecznych ze znanych teledysków. Na chwilę obecną ruszyły castingi do programu.

Wszystkich zastanawia jeden fakt, kto wystąpi w roli gospodarza show.  Jak dowiadujemy się z najnowszego wydania magazynu Flesz, stacja bierze pod uwagę Marcelinę Zawadzką.

Rzeczywiście Marcelina Zawadzka prywatnie kocha taniec. Nie tak dawno wraz z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce w programie Taniec z Gwiazdami.

„Nadaje się do tej roli idealnie”, zdradzili współpracownicy TVP. Czy tak będzie? O tym przekonamy się wkrótce.  

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
.
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.