Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Marcelina Zawadzka poprowadzi nowy taneczny program?!

To będzie hit wiosennej ramówki!

Olga Figaszewska 10 grudnia 2018 15:59
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka nie zwalnia tempa. Spekuluje się, że gwiazda ma duże szanse na poprowadzenie nowego programu TVP, który ma być hitem wiosennej ramówki! O czym mowa?

Marcelina Zawadzka zostanie prowadzącą nowego programu TVP?!

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Jeśli najnowsze doniesienia okażą się być prawdziwe, to już na wiosnę stacja TVP wyemituje nowe taneczne show Dance, Dance, Dance! Holenderski format ma przypominać polsatowski program Twoja twarz brzmi znajomo.

Ma w nim wystąpić osiem par. Oczywiście gwiazdom będą partnerować profesjonalni tancerze a ich zadaniem ma być odtworzenie układów tanecznych ze znanych teledysków. Na chwilę obecną ruszyły castingi do programu.

Wszystkich zastanawia jeden fakt, kto wystąpi w roli gospodarza show.  Jak dowiadujemy się z najnowszego wydania magazynu Flesz, stacja bierze pod uwagę Marcelinę Zawadzką.

Rzeczywiście Marcelina Zawadzka prywatnie kocha taniec. Nie tak dawno wraz z Rafałem Maserakiem zajęła trzecie miejsce w programie Taniec z Gwiazdami.

„Nadaje się do tej roli idealnie”, zdradzili współpracownicy TVP. Czy tak będzie? O tym przekonamy się wkrótce.  

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
.
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?