Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi jednego z programów?!

Kto zajmie jej miejsce?

Redakcja VIVA! 23 lipca 2020 10:05
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

To dla Marceliny Zawadzkiej bardzo trudny czas. Prezenterka została oskarżona o oszustwa podatkowe, fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy. Przyznała się do dwóch czynów. Teraz straciła program w TVP?! Nieoficjalnie mówi się, że gwiazda nie poprowadzi najnowszej edycji The Voice of Poland. Kto zajmie jej miejsce?

Marcelina Zawadzka nie poprowadzi The Voice of Poland?!

Przez ostatnie doniesienia kariera Marceliny Zawadzkiej może mocno ucierpieć. Mówiło się, że współprowadząca Pytanie na śniadanie może stracić posadę w TVP. Jak udało się teraz dowiedzieć portalowi Plotek.pl. Marcelina Zawadzka nie poprowadzi kulis 11. edycji The Voice of Poland. Dotychczas gwiazda odpowiadała za relacje z planu podczas odcinków na żywo.

Marcelina nie będzie prowadziła kulis "The Voice of Poland". Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać ”, zdradził informator portalu.

Osoba związana z produkcją wyjawiła, kto może zastąpić w tej roli Marcelinę Zawadzką. Nie padła jeszcze ostateczna decyzja, ale typowane są dwie gwiazdy.

„TVP jest bardzo zadowolona z Idy Nowakowskiej, która świetnie sprawdza się w roli gospodyni letnich koncertów w telewizyjnej dwójce, ale jeszcze poważniejszą kandydaturą jest Tamara Gonzalez Perea, która pozytywnie zaskoczyła zarówno widzów jak i szefostwo, prowadząc wiosną "Dance, dance, dance". Z Tomkiem Kammelem stworzyli bardzo zgrany duet ”, dodaje.

Czy informacje się potwierdzą? Rzecznik Telewizji Polskiej nie wypowiedział się jeszcze w tej sprawie. 

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.