Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz spotykają się od roku?!

Jak udało im się zachować tę relację w tajemnicy?

Olga Figaszewska 31 stycznia 2019 12:02
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz nie ukrywają już łączącego ich uczucia?! Okazuje się, że para spotyka się od roku! Jak udało im się zachować tę relację w tajemnicy?

Tajemnica związku Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza

O tym, że Marcelina Zawadzka znalazła szczęście u boku młodszego o 9 lat Rafała Jonkisza mówi się już od dłuższego czasu. W grudniu para zamieściła na swoim portalach społecznościowych zdjęcia, które sugerowały, że spędzili razem święta. Ostatnio Mister Polski 2015 gościł również na 30. urodzinach Marceliny Zawadzkiej, które dziennikarka zorganizowała w Zakopanem.

Na fotografiach i relacjach opublikowanych na Instagramie widać, że nie odstępował swojej ukochanej nawet na krok. Zdaniem fanów prowadzącej Pytanie na śniadanie, tym samym potwierdzili krążące w sieci spekulacje na temat ich relacji.

A wszystko podobno zaczęło się od zwykłej znajomości. Obracali się w podobnym towarzystwie. W końcu ich drogi się złączyły. „Czasami spotykali się na imprezach, czasem w studiu TVP, jak Rafał był gościem w "Pytaniu na śniadanie". Początkowo byli zwykłymi znajomymi”, mówi informator portalu WP Gwiazdy.

Z biegiem czasu odkrywali, że mają ze sobą coraz więcej wspólnego. Wspólne rozmowy, wypady… Osoba z otoczenia wyznaje, że od Rafał Jonkisz od początku zabiegał o jej uwagę.

„Poczuli, że łączy ich coś więcej. Że chcą spędzać ze sobą wolny czas i mają o czym rozmawiać. Marcelina zauważyła, że Rafał pomimo młodego wieku jest bardzo odpowiedzialny i nie zachowuje się jak typowy 20-latek”, dowiadujemy się.  

30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

30. urodziny Marceliny Zawadzkiej - pierwsze zdjęcia modelki z Rafałem Jonkiszem
Fot. Instagram @marcelinazawadzka

 

 

Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.