O TYM SIĘ MÓWI

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zdementowali plotki o rozstaniu?!

Pojawiło się ich wspólne nagranie

REDAKCJA VIVA! 30 września 2019 16:51

Niedawno pojawiły się informacje, że związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego przeszedł do historii. Para miała przestać obserwować siebie na portalach społecznościowych, od dawna nie zamieszczali wspólnych zdjęć i nie pojawiali się na oficjalnych premierach. A jaka jest prawda? Misiek Koterski postanowił jednym nagraniem postanowił rozwiać wątpliwości.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na wspólnym wideo

W niedziele para postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat kryzysu w związku. Na InstaStories pojawiło się nagranie, na którym Marcela Leszczak i Misiek Koterski spędzają wspólnie czas z synkiem, Fryderykiem.

W momencie kiedy chłopiec bawił się zabawką, aktor komplementował swoją ukochaną. „A kto to tutaj? Mama się ukryła. Obserwuje swojego synka (...) O, jaka piękna. Śliczna nasza mamcia”, słyszymy. Marcela Leszczak nie zareagowała, ale wyglądała na delikatnie delikatnie zażenowaną.

Fani zrobili dochodzenie, z którego wynika, że aktor zaczął ponownie obserwować swoją wybrankę na Instagramie. Czy to nagranie położy kres wszystkim spekulacjom? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.