O TYM SIĘ MÓWI

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zdementowali plotki o rozstaniu?!

Pojawiło się ich wspólne nagranie

REDAKCJA VIVA! 30 września 2019 16:51

Niedawno pojawiły się informacje, że związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego przeszedł do historii. Para miała przestać obserwować siebie na portalach społecznościowych, od dawna nie zamieszczali wspólnych zdjęć i nie pojawiali się na oficjalnych premierach. A jaka jest prawda? Misiek Koterski postanowił jednym nagraniem postanowił rozwiać wątpliwości.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na wspólnym wideo

W niedziele para postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat kryzysu w związku. Na InstaStories pojawiło się nagranie, na którym Marcela Leszczak i Misiek Koterski spędzają wspólnie czas z synkiem, Fryderykiem.

W momencie kiedy chłopiec bawił się zabawką, aktor komplementował swoją ukochaną. „A kto to tutaj? Mama się ukryła. Obserwuje swojego synka (...) O, jaka piękna. Śliczna nasza mamcia”, słyszymy. Marcela Leszczak nie zareagowała, ale wyglądała na delikatnie delikatnie zażenowaną.

Fani zrobili dochodzenie, z którego wynika, że aktor zaczął ponownie obserwować swoją wybrankę na Instagramie. Czy to nagranie położy kres wszystkim spekulacjom? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.