O TYM SIĘ MÓWI

Misiek Koterski i Marcela Leszczak zdementowali plotki o rozstaniu?!

Pojawiło się ich wspólne nagranie

REDAKCJA VIVA! 30 września 2019 16:51

Niedawno pojawiły się informacje, że związek Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego przeszedł do historii. Para miała przestać obserwować siebie na portalach społecznościowych, od dawna nie zamieszczali wspólnych zdjęć i nie pojawiali się na oficjalnych premierach. A jaka jest prawda? Misiek Koterski postanowił jednym nagraniem postanowił rozwiać wątpliwości.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak na wspólnym wideo

W niedziele para postanowiła raz na zawsze rozprawić się z plotkami na temat kryzysu w związku. Na InstaStories pojawiło się nagranie, na którym Marcela Leszczak i Misiek Koterski spędzają wspólnie czas z synkiem, Fryderykiem.

W momencie kiedy chłopiec bawił się zabawką, aktor komplementował swoją ukochaną. „A kto to tutaj? Mama się ukryła. Obserwuje swojego synka (...) O, jaka piękna. Śliczna nasza mamcia”, słyszymy. Marcela Leszczak nie zareagowała, ale wyglądała na delikatnie delikatnie zażenowaną.

Fani zrobili dochodzenie, z którego wynika, że aktor zaczął ponownie obserwować swoją wybrankę na Instagramie. Czy to nagranie położy kres wszystkim spekulacjom? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.