VIVA! VIDEO

Nie możesz się doczekać kolejnej części „Gwiezdnych wojen: Ostatni Jedi”? Zobacz zwiastun!

Sylwia Olech 13 grudnia 2017 19:30

 

Fani już nie mogą się doczekać! Jutro oficjalna premiera ósmej części kultowej sagi „Gwiezdne wojny”! A od piątku film wejdzie do kin w całej Polsce.

 

Zobacz także: Zobaczcie stylizacje gwiazd na uroczystej premierze filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”. Kto wyglądał najlepiej?

 

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Jak na razie „Ostatni Jedi” spodobał się niemal wszystkim krytykom. Niektórzy twierdzą nawet, że to najlepsza cześć w historii całej sagi! Jest wciągający od pierwszej do ostatniej minuty, mimo że trwa dwie i pół godziny. Jest bardziej mroczny niż „Przebudzenie Mocy”, ale nie brakuje też sporej dawki dobrego humoru.

 

Film został zadedykowany Carrie Fisher (słynna księżniczka Leia), która zmarła w grudniu zeszłego roku.

 

Czytaj też: Walczyła z uzależnieniami, depresją, wizerunkiem księżniczki. Życie Carrie Fisher było smutną bajką

 

Recenzenci są zgodni, że ta cześć „Gwiezdnych wojen” to w dużej mierze film Marka Hamilla, który jako Luke Skywalker zalicza być może najlepszy występ w swojej karierze.

 

Czy w „Ostatnim Jedi” znajdziemy odpowiedzi na pytania, które pojawiły się w poprzedniej części? Chociażby, to kim jest Rey i skąd pochodzi jej Moc? Co łączy ją z Lukiem Skywalkerem? Albo kim jest dla niej Kylo Ren?

 

Przekonamy się już za chwilę…

 

Zanim wybierzesz się do kina, konieczne zobacz zwiastun!

 

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi, książę William i książę Harry
Fot. East News

Książę William i książę Harry zagrali w „Ostatnim Jedi”!

 

Polecamy także: To marzenie wszystkich chłopców! William i Harry zagrali w najnowszych „Gwiezdnych wojnach”. Wiemy kogo!

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.