O jej ciążowym brzuchu mówił cały świat!

Monika Katarzyna Krupska 26 września 2018 20:58

O tej ciąży mówił cały świat! W maju tego roku 36-letnia Maria na wizycie u lekarza dowiedziała się, że niedługo zostanie mamą trojaczków. Norweżka nie spodziewała się „potrójnego szczęścia”. Tym bardziej, że wraz z mężem nie korzystali z żadnych „pomocy”. Swoją reakcję na wiadomość o błogosławionym stanie, jak i dalszy przebieg ciąży 36-latka zrelacjonowała na Instagramie. Jej konto w mig zaczęło obserwować ponad 200 tys. osób! Bo jej brzuch z dnia na dzień był coraz większy i większy. „Myślałam, że ostanie dni ciąży spędzę w domu, leżąc cały czas w łóżku, ale na szczęście dałam radę”, pisała w mediach społecznościowych Maria.

Maria urodziła trojaczki 

Norweżka 12 września za pomocą cesarskiego cięcia urodziła Agnesa, Ibena i Filipa. Poród przebiegł zgodnie z planem. Dzieci ważyły: 1950g, 2070g i 2335g. Nie wiadomo, ile dokładnie Maria przytyła w ciąży, jednak kilka dni po porodzie pokazała zdjęcie, jak teraz wygląda. I choć Norweżka nie jest zadowolona z wyglądu brzucha po ciąży, to internaci ślą jej wsparcie, komentując, że wyglada bardzo dobrze i nie powinna się przejmować. 

„Teraz mam dziwnie wyglądający brzuch, który jest dość ciężki (...) Zamierzam założyć opaskę/podkładkę na/pod brzuch, ponieważ jest to irytujące i na dodatek sprawia, że blizna po cesarskim cięciu mnie boli”, czytamy na Instagramie Marii. 36-latka dodaje jeszcze, że chciałaby odzyskać swoje ciało sprzed porodu. Ale wie, że potrzeba na to czasu.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Czy Maria naprawdę powinna się martwić?  

1/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
1/5

36-latka we wrześniu została mamą trojaczków 

2/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
2/5

Całą ciążę relacjonowała na Instagramie 

3/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
3/5

Trojaczki otrzymały imiona: Iben, Filip i Agnes 

4/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
4/5

Tuż po porodzie Maria pokazała zdjęcie, jak wygląda jej ciało 

5/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
5/5

36-latka napisała, że chciałaby odzyskać swoje ciało sprzed ciąży, ponieważ nadmiar skóry sprawia, że blizna po cesarskim cięciu ją boli 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.