O jej ciążowym brzuchu mówił cały świat!

Monika Katarzyna Krupska 26 września 2018 20:58

O tej ciąży mówił cały świat! W maju tego roku 36-letnia Maria na wizycie u lekarza dowiedziała się, że niedługo zostanie mamą trojaczków. Norweżka nie spodziewała się „potrójnego szczęścia”. Tym bardziej, że wraz z mężem nie korzystali z żadnych „pomocy”. Swoją reakcję na wiadomość o błogosławionym stanie, jak i dalszy przebieg ciąży 36-latka zrelacjonowała na Instagramie. Jej konto w mig zaczęło obserwować ponad 200 tys. osób! Bo jej brzuch z dnia na dzień był coraz większy i większy. „Myślałam, że ostanie dni ciąży spędzę w domu, leżąc cały czas w łóżku, ale na szczęście dałam radę”, pisała w mediach społecznościowych Maria.

Maria urodziła trojaczki 

Norweżka 12 września za pomocą cesarskiego cięcia urodziła Agnesa, Ibena i Filipa. Poród przebiegł zgodnie z planem. Dzieci ważyły: 1950g, 2070g i 2335g. Nie wiadomo, ile dokładnie Maria przytyła w ciąży, jednak kilka dni po porodzie pokazała zdjęcie, jak teraz wygląda. I choć Norweżka nie jest zadowolona z wyglądu brzucha po ciąży, to internaci ślą jej wsparcie, komentując, że wyglada bardzo dobrze i nie powinna się przejmować. 

„Teraz mam dziwnie wyglądający brzuch, który jest dość ciężki (...) Zamierzam założyć opaskę/podkładkę na/pod brzuch, ponieważ jest to irytujące i na dodatek sprawia, że blizna po cesarskim cięciu mnie boli”, czytamy na Instagramie Marii. 36-latka dodaje jeszcze, że chciałaby odzyskać swoje ciało sprzed porodu. Ale wie, że potrzeba na to czasu.

Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii. Czy Maria naprawdę powinna się martwić?  

1/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
1/5

36-latka we wrześniu została mamą trojaczków 

2/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
2/5

Całą ciążę relacjonowała na Instagramie 

3/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
3/5

Trojaczki otrzymały imiona: Iben, Filip i Agnes 

4/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
4/5

Tuż po porodzie Maria pokazała zdjęcie, jak wygląda jej ciało 

5/5
Trojaczki, mama trojaczków
Copyright @instagram@triplets_of_copenhagen
5/5

36-latka napisała, że chciałaby odzyskać swoje ciało sprzed ciąży, ponieważ nadmiar skóry sprawia, że blizna po cesarskim cięciu ją boli 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?