Sharny Kieser
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Mama sześciorga dzieci skrytykowana za to, że pokazała brzuch. Jej mąż mocno odpowiada hejterom!

Jego odpowiedź wzruszyła kobiety na całym świecie…

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2020 12:31
Sharny Kieser
Fot. Instagram

Trenerka, żona, mama szóstki dzieci. Na swoim Instagramie Sharny Kieser wspiera kobiety, które pragną wieść zdrowszy tryb życia. Motywuje je do działania i zachęca do akceptowania własnego ciała. Niestety pod jednym z jej zdjęć doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań. W obronie kobiety stanął jej mąż. Jego słowa rozczuliły kobiety na całym świecie! 

Trenerka w ogniu krytyki za fałdki na brzuchu

Sharny Kieser zamieściła w social mediach zdjęcie swojego brzucha z fałdkami, które zostały jej po bliźniaczej ciąży. W poście napisała, że kobiety codziennie pytają ją, jak poprawić wygląd swojej sylwetki i co zrobić, by pozbyć się luźnej skóry. „Możesz chirurgicznie napiąć skórę brzucha, tak jak chirurgicznie powiększasz lub zmniejszasz swoje piersi. Bardziej interesuje mnie jednak słowo "obrzydliwe”. Proszę, nie mów tak”, podpisała swoje zdjęcie. 

„Twój brzuch nie jest obrzydliwy, nie jest też dziwny, ani inny. Ty nie jesteś dziwna ani inna. Jesteś mamą. Płaski brzuch, rozciągnięty brzuch, luźna skóra, napięta skóra, rozstępy, tatuaże, kolczyki, blizny po cesarskim cięciu. Nie ma znaczenia, jak wygląda twój brzuch i to jest NIESAMOWITE”, pisze w swoim poście. 

I choć większość komentarzy jest pozytywna, pojawiła się też masa negatywnych komentarzy. Jeden z internautów napisał pod zdjęciem Sharny, że jej mąż powinien wyretuszować jej zdjęcie, żeby zakryć „te obrzydliwe fałdy”. 

Mąż blogerki nie pozostawił tego komentarza bez odpowiedzi. W mocnych słowach odniósł się do słów internauty: „Myślę, że symbolizują siłę matki, która wydała na świat sześcioro dzieci. Nie tylko tej matki, ale każdej innej. Uważam, że ciało pewnej siebie kobiety, takie jak to, jest o wiele piękniejsze i bardziej seksowne niż ciało niepewnej siebie dziewczyny, które zwykle widzisz w social mediach”, napisał. Jego odpowiedź spotkała się z masą pozytywnych reakcji kobiet, które uważają podobnie. Trudno się z nim nie zgodzić!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sharny Kieser (@sharny_fitmum)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sharny and Julius (@sharnyandjulius)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Sharny and Julius (@sharnyandjulius)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.