Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Michała Wiśniewskiego zaręczyła się. Wokalista Ich Troje pokazał pierścionek mamy na Instagramie

„Nigdy nie jest za późno na miłość?” - zapytał fanów

Aleksandra Andrzejak 15 marca 2021 18:57
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski na swoim Instastories dodał film, na którym informuje fanów, że jego mama - Grażyna Wiśniewska przyjęła oświadczyny. Mimo trudnej przeszłości udało jej się odnaleźć miłość.

Relacja Michała Wiśniewskiego z matką

Rodzice Michała Wiśniewskiego byli alkoholikami. Wokalista dzieciństwo spędził w domu dziecka, a później mieszkał u rodzin zastępczych. Jednak rodzina nie poddała się i z całych sił chciała pomóc Grażynie Wiśniewskiej pokonać nałóg. Udało się! Pani Grażyna od 16 lat jest trzeźwa. Michał ma teraz świetny kontakt ze swoją mamą. Nadrabiają stracone lata. 

mama michala wisniewskiego sie zareczyla
Fot. TRICOLORS/East News

Marta Wiśniewska, Michał Wiśniewski i Grażyna Wiśniewska, czerwiec 2005

Mama Michała Wiśniewskiego zaręczyła się 

Grażyna Wiśniewska trzy lata temu postanowiła poszukać miłości. Michał pomógł mamie i założył jej profil na jednym z portali randkowych. Pomysł okazał się być świetnym! Pani Grażyna na portalu znalazła ukochanego. Para zaręczyła się. Ich szczęściem podzielił się Michał na swoim Instastories. „Nigdy nie jest za późno na miłość?” - zapytał swoich fanów wokalista.

zareczyny mamy michala wisniewskiego
Fot. Instagram

mama michala wisniewskiego zareczyny
Fot. Instagram

„Dzisiaj jest ten wielki dzień. Mama je kasze... jest pierścionek, jest narzeczony. Rozumiem, że zaręczyny zostały przyjęte?” - zapytał Wiśniewski. „No tak, tak” - odpowiedziała Pani Grażyna. „A kiedy ślub?” - dopytywał syn. „Ale bez ślubu. Naprawdę” - oznajmiła mama Michała. 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.