Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Mama Meghan zaangażowała się w konflikt córki z ojcem! Czy uda się jej ich pogodzić?

Doria Ragland postawiła jeden warunek

Gabriela Czernecka 21 marca 2019 08:56
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Matka księżnej Meghan zaangażowała się w konflikt swojej córki z ojcem. Meghan i Thomas Markle od ponad roku pozostają we wrogich stosunkach. Nic dziwnego, że w końcu do akcji postanowiła wkroczyć matka księżnej. Doria Ragland zaproponowała, że pogodzi córkę z ojcem, ale tylko pod jednym warunkiem. Jakim? 

Doria Ragland o relacjach córki z ojcem

Relacje Meghan z ojcem, Thomasem Markle pogorszyły się tuż po jej ślubie z księciem Harrym. Z każdym dniem było coraz gorzej. Posądzano go o umawianie się z paparazzi i chęć sprzedania im zdjęć córki ze ślubu. Koniec końców na uroczystość nie dotarł. Oficjalnie z powodu zawału, na skutek którego trafił do jednego z meksykańskich szpitali, w którym przeszedł poważną operację.

Mimo że lekarze kazali mu unikać silnych emocji, oglądał uroczystość. Nie zapomniał oczywiście podzielić się w mediach swoimi wrażeniami z tego szczególnego dnia. Internauci nie omieszkali mu tego wypomnieć zaznaczając, że wyraźnie lubi, gdy uwagę skupiają na nim tabloidy oraz serwisy plotkarskie. Od tamtej pory niewiele się zmieniło.

Ojciec Meghan chętnie opowiada w mediach jak bardzo zawiódł się na córce i jak bardzo chce odnowić z nią kontakty. Ta medialnych doniesień nie komentuje, a nawet więcej, w jednym z wywiadów wyznała, że po prostu ich nie czyta. Niedawno pojawiły się informacje, że księżna planuje dać ojcu (ale i siostrze) drugą szansę i tuż po narodzinach dziecka chce, by royal baby poznało Thomasa i Samanthę. Czy do tego czasu ojciec i siostra Meghan zdecydują się zaprzestać nieprzychylnych publikacji na jej temat? Nie wiadomo... Jak na razie w konflikt między Meghan i Thomasem zaangażowała się mama księżnej Doria, która zdaniem jednego z serwisów plotkarskich twierdzi, że zna sposób na to, by pogodzić rodzinę. 

Mam księżnej Sussex stawia tylko jeden warunek: „Jeśli mają znów rozmawiać, będzie to tylko pod warunkiem, że Thomas przestanie paplać do Samanthy i Thomasa Juniora. Bliskość z córką i jej dzieckiem powinna być dla niego najważniejsza i nie może gadać o tym wszystkim dookoła. To jest jej rodzina, dziecko ją scementuje i będą bardzo opiekuńczy względem maleństwa. Thomas zgodził się na te warunki”, wyjawiła przyjaciółka matki księżnej. 

Czy teraz zapanuje między nimi pokój? Zobaczymy....  

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Getty Images

Samantha Markle, siostra księżnej Meghan, Thomas Markle, ojciec księżnej Meghan
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.