Honey Boo Boo, Mama June
Fot. East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Mama June przygotowuje się do kolejnej operacji. Jak dziś wygląda matka Honey Boo Boo?

Pamiętacie jej pierwszą spektakularną metamorfozę?

Ksenia Krasko 17 września 2020 17:51
Honey Boo Boo, Mama June
Fot. East News

June Shannon, znana lepiej jako Mama June, zyskała sporą popularność po programie Toddlers and Tiaras (w Polsce emitowany na kanale TLC), w którym małe dziewczynki ubiegały się o tytuł miss piękności. W konkursie brała udział córka June, Alana – słynna Honey Boo Boo. Kontrowersyjna rodzina do dziś jest sławna w Stanach Zjednoczonych, głównie za sprawą licznych skandali i kolejnych zmagań June z nadwagą. Celebrytka właśnie przygotowuje się do nowych zabiegów, które mają przybliżyć ją do celu.

Mama June - jak wygląda w 2020?

Mama June zawsze miała sporą nadwagę, a w pewnym momencie ważyła aż 200 kilogramów. Nie tylko jej wygląd wzbudzał kontrowersje, ale przede wszystkim niepohamowana żądza sławy i nieodpowiedzialne metody wychowawcze. Widzowie programu zwrócili na przykład uwagę, że przed każdym etapem konkursu June podawała córce lemoniadę ze środkiem pobudzającym...

W ostatnich latach Shannon kilkukrotnie trafiała do aresztu, ale prawdziwy skandal wybuchł wtedy, kiedy jedna z jej córek – a ma ich cztery – wyznała, że zgwałcił ją były partner matki. Mężczyznę skazano na 10 lat więzienia, ale po zakończeniu wyroku wrócił do June i zamieszkał z nią, pomimo faktu, że w domu wciąż mieszkały dwie niepełnoletnie dziewczynki.

Zepsuta reputacja nie przeszkodziła Mamie June w podbijaniu show-biznesu. Aby nie stracić sławy, postanowiła poddać się zabiegom odchudzającym, oczywiście na oczach całej Ameryki. W show Mama June: From Not to Hot przeszła niesamowitą metamorfozę, podczas której schudła ponad 130 kilogramów.

Wtedy pokazała widzom właściwie wszystko, co mogła – operację zmniejszenia żołądka, plastykę brzucha, operację powiększenia biustu czy redukcję obwisłej skóry. Postanowiła zmienić styl ubioru, zaczęła dbać o fryzurę i makijaż, zrobiła licówki i stwierdziła, że już nigdy nie wróci do poprzedniej wagi.

Honey Boo Boo, Mama June
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez June Shannon (@mamajune)

Niestety, Shannon szybko padła ofiarą efektu jojo. Związała się z nowym mężczyzną, który podobno ma na nią bardzo zły wpływ, chociaż ona sama zdaje się tego nie zauważać. Sięgnęła po narkotyki, wróciła do starych nawyków i straciła oszczędności, które udało jej się zarobić na poprzednim reality show.

Kiedy Mama June po raz kolejny trafiła do aresztu za posiadanie niedozwolonych substancji, na jaw wyszło, że zaniedbuje córki. „Ona nawet nie odbiera naszych telefonów, od razu kieruje rozmowy na pocztę głosową”, ujawniła Lauryn Shannon, która prawnie opiekuje się najmłodszą siostrą, Honey Boo Boo.

Producenci nie zapomnieli jednak o kontrowersyjnej celebrytce, dlatego June Shannon po raz kolejny powalczy o utratę wagi, tym razem wraz ze swoim partnerem, Geno Doakiem. Para musiała udać się na odwyk, aby pozbyć się nałogów – twierdzą, że od kilku miesięcy są czyści – i przejść na dietę. Od jakiegoś czasu promują środki odchudzające i klinikę, która ma im pomóc w spektakularnej metamorfozie.

Mama June miała w planach odsysanie tłuszczu i plastykę brzucha, ale jak poinformowała jej agentka, w ostatniej chwili lekarze zdecydowali o zmianach. Celebrytka nie może poddać się tym zabiegom ze względów zdrowotnych, dlatego jak narazie zdecydowała się na liposukcję podbródka i szyi.

Przed planowaną operacją wybrała się do fryzjera, i oczywiście zaprosiła ze sobą fotografów, aby uwiecznili tę chwilę. Zobaczcie, jak teraz wygląda. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Life & Style Weekly (@lifeandstyleweekly)

Mama June, June Shannon, 2020
Fot. FORUM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.