Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move
O TYM SIĘ MÓWI

Hanna Lis prosi o wsparcie. Dziennikarka opublikowała wzruszający wpis...

Chodzi o jej mamę

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2020 20:51
Hanna Lis, VIVA! 15/2019, VIVA! lipiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/Move

Hanna Lis w swoich social mediach rzadko ujawnia szczegóły ze swojego prywatnego życia. Tym razem zrobiła wyjątek. Na Twitterze zamieściła poruszający post, w którym poprosiła internautów o wsparcie i dobre myśli. Co się wydarzyło?

Hanna Lis prosi o wsparcie

Hanna Lis rzadko w ostatnim czasie pojawia się publicznie. Dziennikarka chętnie za to udziela się w social mediach, gdzie mamy okazję podejrzeć, jak spędza czas. Okazuje się, że ostatnie dni nie są dla niej łatwe. Prawdopodobnie mama prezenterki ma problemy zdrowotne. Hanna Lis na Twitterze zamieściła poruszający post, który nieco zaniepokoił ich fanów. Jedno zdanie zasiało niepewność.

„Moja Mami. Bądźcie proszę dzisiaj z nami. Modlitwa, kciuki, dobre myśli. Wszystko nam się przyda. Z góry dziękuję”, napisała na Twitterze. Dziennikarka nie wytłumaczyła dokładnego powodu tajemniczego wpis. Przypominamy jednak, że kilka lat temu, w 2014 roku mama Hanny Lis, Aleksandra Kedaj, doznała zawału oraz wylewu i zatrzymania krążenia. O trudnej sytuacji prezenterka opowiedziała przed laty magazynowi VIVA!: „Przez pierwsze dwa tygodnie słyszałam, że stan jest beznadziejny, więc żegnałam się z mamą kilka razy dziennie, za każdym razem, gdy opuszczałam OIOM”, przyznała wówczas.

Mamy nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Życzymy mamie Hani Lis dużo zdrowia. 

TAGI #Hanna Lis

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.