Hanna Lis z mamą
Fot. Instagram @hanna_lis
O NIEJ JEST GŁOŚNO!

Mama Hanny Lis została oszukana przez firmę telekomunikacyjną! Dziennikarka apeluje: „Chrońmy naszych Seniorów!”. Internauci ją wspierają!

Sylwia Olech 7 listopada 2017 07:00
Hanna Lis z mamą
Fot. Instagram @hanna_lis

 

Mama Hanny Lis padła ofiarą oszustów! Dziennikarka jest oburzona! Na Instagramie zamieściła mocny i poruszający apel, w którym opisała całą sytuację. Internauci wpierają Hanię i jej mamę, dzieląc się podobnymi historiami. I namawiają dziennikarkę, by wykorzystała swoją popularność do nagłośnienia tych oszustów!

 

Polecamy także: TYLKO U NAS! Hanna Lis o córkach: „Julkę prawie straciłam w trzecim miesiącu, Anię w piątym. To cud, że je urodziłam”

 

Kto oszukał mamę Hanny Lis?

Mama Hanny Lis jest starszą, schorowaną i niedowidzącą osobą. Mężczyzna, podający się za pracownika firmy Orange, przyniósł jej w prezencie telefon w podzięce za to, że jest wierną klientką firmy. Poprosił jedynie o podpisanie pokwitowania, że prezent dostarczył. Kiedy mama Hanny Lis powiedziała, że słabo widzi, więc niechętnie podpisuje takie dokumenty, pan zapewnił, że to tylko zwykłe potwierdzenie i nie ma się czego obawiać…

 

Jak się okazało, ten „miły pan” był zwykłym kłamcą i oszustem, pracującym dla firmy Twoja Telekomunikacja.

 

„Miły pan i jego firemka to zwykłe hieny, wykorzystujące słabość, chorobę, starość. Mama podpisała prośbę o przeniesienie numeru do Twojej Telekomunikacji, która teraz mówi, ze nie ma problemu, mama może wycofać się z umowy, ale za »drobną opłatą« w wysokości 1600 złotych, napisała na swoim Instagramie oburzona dziennikarka.

 

Hanna Lis zaapelowała do wszystkich internautów, by chronili swoich bliskich, ale także inne, samotne, starsze osoby. Skierowała też pytanie do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: „Drodzy Państwo w UOKiK, co robicie w tej sprawie, bo z tego co wiem, zgłoszeń o haniebnych praktykach Twojej Telekomunikacji w bród?”.

 

 

PROSZĘ, PRZECZYTAJCIE! To nie jest kraj dla starych ludzi, czyli ostrzeżenie przed firmą Twoja Telekomunikacja i jej podobnymi, żerującymi na łatwowierności i dobrych sercach naszych Seniorów. Do mojej kochanej mamy zapukał przemiły Pan, oferując jej, jak twierdził prezent. Przedstawił się, jako pracownik firmy Orange. Pierwsze kłamstwo. Wręczył przykutej do łóżka mamie nowy telefon, w podzięce za to, iż od lat jest wierną klientką Orange'a. Prawda, mama jest klientką firmy Orange, ale ten Pan przyszedł, a właściwie naszedł i oszukał mamę w imieniu konkurencji, wspomnianej wcześniej Twojej Telekomunikacji. Miły Pan poprosił mamę o podpisanie pokwitowania "prezentu". Mama powiedziała Panu, ze niedowidzi, ale Pan zapewnił, ze nie ma problemu, ze to przecież tylko zwykle pokwitowanie. Dziś okazuje się, ze miły pan i jego firemka to zwykłe hieny, wykorzystujące słabość, chorobę, starość. Mama podpisała prośbę o przeniesienie numeru do Twojej Telekomunikacji, która teraz mówi, ze nie ma problemu, mama może wycofać się z umowy, ale za "drobną opłatą" w wysokości 1600 złotych. W jakim świecie my żyjemy? Jak można tak bezwstydnie, bez skrupułów zarabiać na ludzkiej ułomności? Jak Panu nie wstyd "miły panie"? Dostał pan już premię za oszustwo? Własnej mamie tez pan wręczy taki prezent? Panie Marku Montoya (prezes zarządu Twojej Telekomunikacji, jak czytam w KRS), fajnie tak nabijać kabzę na czyimś nieszczęściu? Żeby się to panu czkawką odbiło przy kolejnym łyku szampana. I ostatnie pytanie: drodzy Państwo w UOKiK, co robicie w tej sprawie, bo z tego co wiem, zgłoszeń o haniebnych praktykach Twojej Telekomunikacji w bród? Drodzy: proszę udostępniajcie, chrońmy naszych Seniorów! ❤️

Post udostępniony przez Hanna Lis (@hanna_lis)

 

 

Pod wpisem Hanny Lis natychmiast pojawiło się wiele wspierających słów oraz historii innych osób, których rodzice zostali w podobny sposób oszukani. Internauci cieszą się, że Hanna Lis zabrała głos i mają nadzieję, że dzięki niej ktoś wreszcie zajmie się sprawą takich oszustw na poważnie:

 

„Dobrze, ze o tym piszesz, że nagłaśniasz tę sprawę! Zrobiłabym to samo! Ku przestrodze! Mamie życzę dużo zdrowia! Przepiękna kobieta! Już wiem po kim Twoja uroda!”.

 

My też liczymy na to, że Hanna Lis wykorzysta swoje i swojego męża kontakty do nagłośnienia takich spraw, a docelowo do ukarania oszustów i ochrony starszych osób.

 

Zobacz też: Hanna Lis z roku na rok młodnieje! Zobaczcie, jak przez lata zmieniał się jej styl!

 

 

TAGI #Hanna Lis

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.