Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Trudny czas w życiu Edyty Górniak… Jej mama jest znów w szpitalu! 

Jak się czuje pani Grażyna?

Monika Katarzyna Krupska 8 listopada 2018 12:00
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Trudne chwile w życiu Edyty Górniak. Wokalistka niedawno w intymnej rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że nie udało jej się donosić drugiej ciąży. Teraz jak donosi jeden z dzienników mama piosenkarki znów trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Edyta Górniak ciężkie chwile 

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o dramacie w domu rodziny Edyty Górniak. Mama artystki Grażyna Górniak-Janasik trafiła do szpitala z powodu udaru. Nie były to jej pierwsze problemy zdrowotne. Mama gwiazdy w przeszłości przeszła 14 operacji. 

Teraz jak donosi Fakt Grażyna Górniak-Janasik znów trafiła do szpitala. „Narzekała m.in. na ból serca, z którym w przeszłości miewała problemy. Lekarze położyli ją więc w szpitalu na obserwacji”, zdradził informator dziennika. Chora potwierdziła plotki. „To prawda. Nie wiem na razie, kiedy wyjdę. Proszę życzyć mi zdrowia”, wyznała krótko. 

Zły stan zdrowia mamy Górniak zbiegł się z bardzo intymnym wyznaniem artystki. W rozmowie z Dzień Dobry TVN Edyta wyznała, że udało jej się zajść w upragnioną ciążę, jednak poroniła. Do tego syn gwiazdy rozpoczął naukę w militarnej szkole, co oznacza, że więcej czasu spędza na poligonie, niż w domu. 

„Ja od dwóch lat bardzo marzyłam o tym, by być w ciąży no i... zaszłam w ciążę, ale niestety, ją straciłam”, mówiła Edyta Górniak. „To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń”, dodała.

„Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wspaniałe wsparcie, to jednak jest takie uczucie ogromnego osamotnienia i trzeba przejść trudną drogę, najpierw nadzieja, badania, potem nagła rozłąka... To jest bardzo trudne”, zakończyła.  

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.