Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Trudny czas w życiu Edyty Górniak… Jej mama jest znów w szpitalu! 

Jak się czuje pani Grażyna?

Monika Katarzyna Krupska 8 listopada 2018 12:00
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Trudne chwile w życiu Edyty Górniak. Wokalistka niedawno w intymnej rozmowie z Agnieszką Jastrzębską wyznała, że nie udało jej się donosić drugiej ciąży. Teraz jak donosi jeden z dzienników mama piosenkarki znów trafiła do szpitala. Co jej dolega?

Edyta Górniak ciężkie chwile 

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o dramacie w domu rodziny Edyty Górniak. Mama artystki Grażyna Górniak-Janasik trafiła do szpitala z powodu udaru. Nie były to jej pierwsze problemy zdrowotne. Mama gwiazdy w przeszłości przeszła 14 operacji. 

Teraz jak donosi Fakt Grażyna Górniak-Janasik znów trafiła do szpitala. „Narzekała m.in. na ból serca, z którym w przeszłości miewała problemy. Lekarze położyli ją więc w szpitalu na obserwacji”, zdradził informator dziennika. Chora potwierdziła plotki. „To prawda. Nie wiem na razie, kiedy wyjdę. Proszę życzyć mi zdrowia”, wyznała krótko. 

Zły stan zdrowia mamy Górniak zbiegł się z bardzo intymnym wyznaniem artystki. W rozmowie z Dzień Dobry TVN Edyta wyznała, że udało jej się zajść w upragnioną ciążę, jednak poroniła. Do tego syn gwiazdy rozpoczął naukę w militarnej szkole, co oznacza, że więcej czasu spędza na poligonie, niż w domu. 

„Ja od dwóch lat bardzo marzyłam o tym, by być w ciąży no i... zaszłam w ciążę, ale niestety, ją straciłam”, mówiła Edyta Górniak. „To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń”, dodała.

„Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie to wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jak się ma wspaniałe wsparcie, to jednak jest takie uczucie ogromnego osamotnienia i trzeba przejść trudną drogę, najpierw nadzieja, badania, potem nagła rozłąka... To jest bardzo trudne”, zakończyła.  

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.