Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Edyta Górniak walczy o życie mamy! Ściągnęła do Opola najlepszego neurologa w Polsce

Pani Grażyna ma niedowład kończyn i lewej części ciała...

Rafał Kowalski 13 sierpnia 2018 11:59
Edyta Górniak pomoże w budowie muzeum Violetty Villas
Fot. Iza Grzybowska

Od połowy zeszłego tygodnia Edyta Górniak drży o zdrowie swojej mamy. Pani Grażyna Jasik trafiła do opolskiego szpitala w środę po tym, jak zaczęła się skarżyć na poszerzający się paraliż ciała. Lekarze zaczęli podejrzewać u kobiety udar. Pracownicy kliniki wciąż szukają rozwiązania, jak przywrócić zdrowie Pani Grażynie. Robi co może także Edyta Górniak. Wokalistka cały czas jest przy mamie i organizuje pomoc na własną rękę.

Edyta Górniak w szpitalu z mamą

Jak informuje dziennik Fakt, piosenkarka nie opuszcza mamy ani na krok. Stara się, by w szpitalu Pani Grażyna miała zapewnione jak najlepsze warunki. Ponadto chce, by w zwalczeniu niedowładu kończyn i lewej części ciała pomogli mamie najlepsi lekarze w kraju. Edyta budzi wśród personelu ogromny respekt. Zadbała o to, by jej mama miała najlepszą opiekę. Załatwiła jej nie tylko izolatkę, ale i sprowadziła do Opola najlepszego specjalistę z dziedziny neurologii z Wrocławia, twierdzi informator gazety.

Przy łóżku Pani Grażyny czuwają także mąż Jan i wnuczek Allan. Powrotu do zdrowia życzą jej także fani Edyty, którzy stale piszą w sieci wiadomości pełne ciepła. „Tyle dobra od Was, tyle kwiatów i pięknych słów wsparcia dla mojej Mamy... Z całego serca pragnę wszystkim Wam za to Podziękować. Leżałam dziś przy Niej i czytałam Wasze piękne słowa. Widzieć Ją tak pokornie szczęśliwą, że jesteśmy tam wszyscy przy niej dla niej i zdziwioną troską tylu ludzi, to widok wart poświęcenia wszystkiego", czytamy na Instagramie Górniak.

Mamy nadzieję, że koszmar Pani Grażyny i jej bliskich szybko się skończy. Wierzymy, że mama Edyty Górniak jest w najlepszych rękach i już niedługo wyjdzie ze szpitala. Życzymy dużo zdrowia!  

Edyta Górniak z mamą, mama Edyty Górniak
Fot. East News

Edyta Górniak z mamą
Fot. Instagram @edytagorniak

Mama Edyty Górniak i syn Edyty Górniak, Allan Krupa
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.