Radosław Majdan i Doda
Fot. East News
ŻYCIE GWIAZD

„Mam inteligentną, mądrą żonę, ale kobiety potrafią też niszczyć i wpływać destrukcyjnie…”. Czy Radosław Majdan mówiąc to miał na myśli Dodę?!

Gabriela Czernecka 31 października 2017 14:00
Radosław Majdan i Doda
Fot. East News

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą parę od 2013 roku. Niewielu wierzyło, że ich związek ma szansę przetrwać, a tymczasem para jest już rok po ślubie! Zakochani świetnie się uzupełniają i tworzą jedna z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Radosław Majdan udzielił właśnie wywiadu, w którym opowiada o tym, jak funkcjonuje ich związek. Takich słów fani pary się nie spodziewali! 

 

Polecamy: Czy stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana… pasują do siebie? A może para powinna coś w nich zmienić?

 

Radosław Majdan o związku z Małgorzatą Rozenek-Majdan

Radosław Majdan w rozmowie ze Sportowymi Faktami opowiedział m.in. o tym, jak odnajduje się w byciu w nieustannym świetle reflektorów. Jak się okazuje, piłkarzowi w ogóle nie przeszkadza to, co piszą o nim i o jego żonie media. „Nie wkurzam się, raczej mnie to bawi. Robi się skandal z niczego. Jest to trochę straszne, ale rzadko odnosimy się do tego, co o nas piszą. Żyjemy swoim życiem, jesteśmy szczęśliwi, nie interesujemy się tym, co robią inni. Czy ja panu każę coś robić? Czy robię z siebie mędrca, tworzę jakieś hasła, które mają być traktowane jak wykładnia? Czy zmuszam pana, żeby był pan szczęśliwy, żyjąc tak jak ja? ”, mówi Radosław Majdan.

 

Dziennikarz Sportowych Faktów odniósł się także do wizerunku samego Majdana, który różni się od tego sprzed lat. Przypomnijmy, że Radosław słynął z imprezowego stylu życia. Miał także skłonności do romansów i często zmieniał partnerki. Radosław Majdan odniósł się do swojego wizerunku sprzed związku z Małgosią.: Nie chcę rozmawiać o poprzednich związkach, ale o sobie z tamtych czasów daję radę. Każdy wiek ma swoje prawa. Robiłem szalone rzeczy, popełniałem błędy, za które przyszło mi zapłacić. Jak każdy, uczyłem się życia na sobie, na własnych błędach. Koncentrowałem się na piłce, ale żyłem inaczej niż dzisiaj, lubiłem czasami zaszaleć inaczej niż inni piłkarze. Dziś już pewnie bym tak nie robił, ale po to jest się młodym, żeby nie zawsze być rozsądnym. Jeśli ma się w sobie trochę refleksji, to wyciąga się z tego wnioski i się zmienia. Mam 45 lat, wiem, co przeżyłem. Jestem inny, także dzięki tamtym doświadczeniom, tłumaczy.

 

Jak widać, swoją metamorfozę Radosław Majdan przypisuje głównie ukochanej żonie. To właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała mu, jak powinien wyglądać prawdziwy związek oraz to, że kobieta powinna pełnić rolę wspierania męża, a nie wykorzystywania jego słabości. „W życiu faceta ważne jest to, żeby spotkał odpowiednią kobietę. Bo my jesteśmy podatni na manipulację. Jesteśmy szczerzy, dajemy serce na dłoni. Uważamy, że czasami możemy zrobić coś wbrew sobie, wmawiając sobie, że to dla wyższej idei. Wtedy można nami sterować, kobieta potrafi wytłumaczyć, że tak właśnie ma byćI ważne jest, żeby sterował nami ktoś mądry”, mówi.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Fot. Instagram@m_rozenek

Polecamy: Obok tej miłości nie można przejść obojętnie! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili w naszym EKSKLUZYWNYM TELEDYSKU!

 

Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan w ogniu krytyki

W rozmowie poruszono także temat zdjęć, jakie na swoim Instagramie umieszcza Małgorzata Rozenek-Majdan, żona Radosława Majdana. Dziennikarz delikatnie zasugerował, że para dzieli się prywatnością w sieci, wiec nic dziwnego, że media "wchodzą" w ich życie z butami. Radosław Majdan stwierdził, że publikacja takich fotografii to element ich pracy. „Jeśli pyta pan o Instagram Gosi, to nie zgodzę się, że to narzędzie do zaspokajania naszej próżności. To narzędzie pracy, które służy także do prostowania kłamstw. Jeśli ktoś napisze, że pokłóciliśmy się o to jajko, to Gosia wrzuca zdjęcie z naszej wycieczki autem poza miasto, żeby pokazać, że mamy się dobrze ”, tłumaczy były piłkarz. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! wrzesień 2016, main topic
Fot. Robert Wolański

 

Polecamy również:  Oto 10 najlepszych wieczorowych stylizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan! Zgadzacie się z naszym wyborem?

 

Radosław Majdan o związku z Dodą

Były piłkarz wspomina także inne kobiety, jakie pojawiły się w jego życiu. Co prawda nie mówi wprost o kogo chodzi, ale fani jednoznacznie okrzyknęli, że Radosław Majdan ma na myśli małżeństwo z Dodą. Przypomnijmy, że Doda i Radosław Majdan byli razem przez pięć lat. Poznali się w 2003 roku podczas jednego z meczów Majdana w Ustce. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu. Ostatecznie para wzięła rozwód w maju 2008.

 

Internauci sądzą, że Radosław w najnowszym wywiadzie mówiąc o innych kobietach, ma na myśli właśnie Dodę: „Małgosia żartuje czasami, że jakby mnie wcześniej poznała, to grałbym w Realu Madryt. Śmieję się z tego, ale może ma rację. Bill Clinton zażartował kiedyś ze swojej żony, pokazując jej byłego partnera, który jest właścicielem restauracji: [Patrz, gdybyś mnie nie poznała, miałabyś restaurację] Hillary odpowiedziała błyskawicznie: [Gdybym ciebie nie poznała, to on byłby teraz prezydentem] To prawda, kobiety mają moc, potrafią zmobilizować do zmian. Mam inteligentną, mądrą żonę, która w fantastyczny sposób zorganizowała życie rodzinne. Z którą jestem bardzo szczęśliwy i z którą żyję tak spokojnie, że odsunąłem się od pewnych rzeczy. Ale kobiety potrafią też niszczyć, wprowadzać nerwy i wpływać destrukcyjnie”, mówi.

 

Czy faktycznie Radosław Majdan ma na myśli byłą małżonkę, Dodę?

Radosław Majdan i Doda
Fot. East News

 

Zobacz także: 300 zaproszonych gości, imponujący tort... TYLKO U NAS Szczegóły przyjęcia z okazji pierwszej rocznicy ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.