Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się rozczulającym nagraniem małego Henia!

„To najsłodsze co dziś zobaczycie”, napisała

Olga Figaszewska 26 sierpnia 2020 07:33
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan długo czekała na spełnienie swojego marzenia o powiększeniu rodziny. ,,Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza. Wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu", pisała niedawno. Na początku czerwca szczęśliwa mama powitała na świecie trzeciego synka, Henia. Od tamtej pory gwiazda słodkimi kadrami dzieli się z fanami za pośrednictwem Instagrama. Teraz nie mogło być inaczej. Gwiazda zamieściła w mediach społecznościowych urocze nagranie!

Uroczy filmik Henia Majdana

Henio rośnie jak na drożdżach. Za chwile skończy trzeci miesiąc! Dumni rodzice nie kryją swojej dumy i dzielą się z fanami na Intagramie rodzinnymi fotografiami. Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała naganie, na którym chłopczyk gaworzy.

,,WŁĄCZ DŹWIĘK 😁 To najsłodsze co dziś zobaczycie 😁😂 #dzidziuśmajdana #henrykwaleczny", napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. 

„I co jeszcze powiesz, i co jeszcze”, pytała gwiazda w opublikowanym materiale. 

Wielbiciele Małgosi Rozenek-Majdan nie mogą się napatrzeć na malucha. Wcale się im nie dziwimy! ,,Jaki gadeusz 😍 Coś wspaniałego ❤️", ,,Jaka rozmowna kruszynka ", ,,Gosia, gaduła Ci rosnie. Ale on mi przypomina Radka! 💓 Slodziak ", ,,Jest cudowny😍a jego głosik...śliczny!, pani Małgosiu! ma pani pięknego synka😍piekny!!!,jeszcze raz Gratulacje dla pani i pani całej rodzinki", czytamy w komentarzach. 

Nagranie stało się prawdziwym hitem sieci!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sielsko anielsko #chwilotrwaj paparazzi: @s_rozenek 😁

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.