Malwina Wędzikowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Malwina Wędzikowska walczyła o życie! „Miałam podejrzenie sepsy

Jak się dziś czuje?

Olga Figaszewska 22 października 2019 14:51
Malwina Wędzikowska
Fot. East News

Kilka miesięcy temu Malwina Wędzikowska trafiła do szpitala. Przyjmowała silne leki przeciwbólowe i walczyła o życie. Gwiazda dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia i chorobie. Jej słowa poruszają...

Choroba Malwiny Wędzikowskiej

Tamto wydarzenie na zawsze zmieniło jej spojrzenie na świat. ,,A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka,morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę. Dziękuję Wam za słowa wsparcia", napisała kilka miesięcy temu Malwina Wędzikowska i zamieściła  na Instagramie niepokojącą fotografię. Stylistka znalazła się w szpitalu. Tam lekarze walczyli o jej życie, a sytuacja była naprawdę dramatyczna.  Podejrzewano sepsę.

Gwiazda wystąpiła w programie Orzeł czy reszka razem z Dagmarą Kaźmierską. Tam opowiedziała o traumatycznych przeżyciach.

,,Parę miesięcy temu miałam taką sytuację, która mnie kompletnie zmieniła. Po prostu nie miałam wyjścia i musiałam być słaba, bo już umierałam. Miałam podejrzenie sepsy i leżałam w szpitalu. Zrobili mi badania i dwie godziny później byłam na stole operacyjnym. Po raz pierwszy w życiu się poddałam. Powiedziałam, że nie chcę być już silna", wyznała Malwina Wędzikowska.

Ze stylistką skontaktowali się dziennikarze Plejady, którzy zapytali ją o dramatyczne wydarzenia sprzed kilku miesięcy.

,,Sepsa to stan bezpośredniego zagrożenia życia, a umówmy się: nikt nie jest gotowy na śmierć (...) Ta sytuacja nauczyła mnie pokory, że nie znasz dnia ani godziny swojego kresu", wyznała.

Życzymy dużo zdrowia. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.