Malwina Wędzikowska
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Malwina Wędzikowska walczyła o życie! „Miałam podejrzenie sepsy

Jak się dziś czuje?

Olga Figaszewska 22 października 2019 14:51
Malwina Wędzikowska
Fot. East News

Kilka miesięcy temu Malwina Wędzikowska trafiła do szpitala. Przyjmowała silne leki przeciwbólowe i walczyła o życie. Gwiazda dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć o swoim stanie zdrowia i chorobie. Jej słowa poruszają...

Choroba Malwiny Wędzikowskiej

Tamto wydarzenie na zawsze zmieniło jej spojrzenie na świat. ,,A u mnie od tygodnia taka impreza! Opiaty, jacksonówka,morfina, dexak, pyralgina, lignokaina. Przy okazji odbieram lekcję pokory i zatrzymania. Ta lekcja powinna starczyć mi na dekadę. Dziękuję Wam za słowa wsparcia", napisała kilka miesięcy temu Malwina Wędzikowska i zamieściła  na Instagramie niepokojącą fotografię. Stylistka znalazła się w szpitalu. Tam lekarze walczyli o jej życie, a sytuacja była naprawdę dramatyczna.  Podejrzewano sepsę.

Gwiazda wystąpiła w programie Orzeł czy reszka razem z Dagmarą Kaźmierską. Tam opowiedziała o traumatycznych przeżyciach.

,,Parę miesięcy temu miałam taką sytuację, która mnie kompletnie zmieniła. Po prostu nie miałam wyjścia i musiałam być słaba, bo już umierałam. Miałam podejrzenie sepsy i leżałam w szpitalu. Zrobili mi badania i dwie godziny później byłam na stole operacyjnym. Po raz pierwszy w życiu się poddałam. Powiedziałam, że nie chcę być już silna", wyznała Malwina Wędzikowska.

Ze stylistką skontaktowali się dziennikarze Plejady, którzy zapytali ją o dramatyczne wydarzenia sprzed kilku miesięcy.

,,Sepsa to stan bezpośredniego zagrożenia życia, a umówmy się: nikt nie jest gotowy na śmierć (...) Ta sytuacja nauczyła mnie pokory, że nie znasz dnia ani godziny swojego kresu", wyznała.

Życzymy dużo zdrowia. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!