Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Trzaskowska o związku z Rafałem Trzaskowskim: „Dzielimy się obowiązkami...”

Jak wygląda ich codzienne życie?

Ksenia Krasko 6 lipca 2020 11:10
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Już w niedzielę zagłosujemy na wybranego kandydata, a tym czasem trwa kampania wyborcza. Politycy mogą liczyć na wsparcie swoich żon, które towarzyszą im nie tylko podczas spotkań z wyborcami, ale i udzielają się w mediach. Małgorzata Trzaskowska postanowiła zdradzić, jaki prywatnie jest jej mąż.

Małgorzata Trzaskowski o codziennym życiu z Rafałem Trzaskowskim

Małgorzata Trzaskowska ujawniła w rozmowie z Super Expressem, jak wygląda codzienne życie u boku polityka. „Mamy cztery pokoje, ale jak u większości kuchnia jest sercem domu. Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję”, przyznała.

Jak dodała w krótkim wywiadzie z SE, w rodzinie państwa Trzaskowskich zajęcie ma każdy. Ich dzieci, 16-letnia Aleksandra oraz 11-letni Stanisław, zajmują się czworonożnym przyjacielem rodziny i wyprowadzają go na spacer.

Żona Rafała Trzaskowskiego opowiedziała również, czym lubią się zajmować, gdy mają chwilę wolnego czasu. „Jeśli nie spotykamy się z przyjaciółmi, to czytamy i słuchamy muzyki, ale staramy się też jak najczęściej spędzać wolny czas aktywnie na łonie przyrody”, zdradziła na łamach Super Expressu.

Wcześniej, w wywiadzie z magazynem Vogue, Małgorzata Trzaskowska przyznała, jakie hobby ma jej mąż. „Rafał jest introwertykiem. Czytanie to jego obsesja. To przysparza czasem nie lada problemów. W pewnym momencie musiałam wręcz powiedzieć stop radosnemu powiększaniu biblioteki, bo obawiałam się książek spadających na głowę. Musieliśmy znaleźć kompromis między moim przywiązaniem do wolnej przestrzeni w domu, a pasją Rafała do otaczania się książkami”, wyznała.

Sam Rafał Trzaskowski również nie ukrywa swojego zamiłowania do czytania. „Mam ponad 10 000 książek. Już niedługo zostanę nimi przysypany”, żartował na swoim Facebooku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.