Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Trzaskowska o związku z Rafałem Trzaskowskim: „Dzielimy się obowiązkami...”

Jak wygląda ich codzienne życie?

Ksenia Krasko 6 lipca 2020 11:10
Rafał Trzaskowski, Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Przed nami druga tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Rafał Trzaskowski i Andrzej Duda. Już w niedzielę zagłosujemy na wybranego kandydata, a tym czasem trwa kampania wyborcza. Politycy mogą liczyć na wsparcie swoich żon, które towarzyszą im nie tylko podczas spotkań z wyborcami, ale i udzielają się w mediach. Małgorzata Trzaskowska postanowiła zdradzić, jaki prywatnie jest jej mąż.

Małgorzata Trzaskowski o codziennym życiu z Rafałem Trzaskowskim

Małgorzata Trzaskowska ujawniła w rozmowie z Super Expressem, jak wygląda codzienne życie u boku polityka. „Mamy cztery pokoje, ale jak u większości kuchnia jest sercem domu. Dzielimy się obowiązkami w miarę naszych możliwości. Rafał najczęściej robi zakupy, a ja gotuję”, przyznała.

Jak dodała w krótkim wywiadzie z SE, w rodzinie państwa Trzaskowskich zajęcie ma każdy. Ich dzieci, 16-letnia Aleksandra oraz 11-letni Stanisław, zajmują się czworonożnym przyjacielem rodziny i wyprowadzają go na spacer.

Żona Rafała Trzaskowskiego opowiedziała również, czym lubią się zajmować, gdy mają chwilę wolnego czasu. „Jeśli nie spotykamy się z przyjaciółmi, to czytamy i słuchamy muzyki, ale staramy się też jak najczęściej spędzać wolny czas aktywnie na łonie przyrody”, zdradziła na łamach Super Expressu.

Wcześniej, w wywiadzie z magazynem Vogue, Małgorzata Trzaskowska przyznała, jakie hobby ma jej mąż. „Rafał jest introwertykiem. Czytanie to jego obsesja. To przysparza czasem nie lada problemów. W pewnym momencie musiałam wręcz powiedzieć stop radosnemu powiększaniu biblioteki, bo obawiałam się książek spadających na głowę. Musieliśmy znaleźć kompromis między moim przywiązaniem do wolnej przestrzeni w domu, a pasją Rafała do otaczania się książkami”, wyznała.

Sam Rafał Trzaskowski również nie ukrywa swojego zamiłowania do czytania. „Mam ponad 10 000 książek. Już niedługo zostanę nimi przysypany”, żartował na swoim Facebooku. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Trzaskowska (@gosia.trzaskowska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.