O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zagra w kolejnym filmie Patryka Vegi?! 

Zrezygnuje ze swojego ugrzecznionego wizerunku?

Olga Figaszewska 7 stycznia 2019 08:20
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha odejdzie od swojego ugrzecznionego wizerunku i wkrótce zagra u Patryka Vegi?! Czy to oznacza, że będziemy mogli ją podziwiać w zupełnie nowym wcieleniu? To się okaże! 

Małgorzata Socha w filmie Patryka Vegi? 

Małgorzatę Sochę dotychczas mogliśmy podziwiać w serialu Na Wspólnej czy Przyjaciółki.  Dziennik Fakt informuje, że aktorka otrzymała świetną propozycję od Patryka Vegi. Reżyser pracuje nad nowym projektem i chciałby, by gwiazda się w nim pojawiła.

Przypomnijmy, że podobną propozycję Patryk Vega złożył Małgorzacie Kożuchowskiej, która pojawiła się w Plagach Breslau. Do roli przeszła spektakularną metamorfozę!

„Od jakiegoś czasu są w stałym kontakcie i żywo dyskutują o współpracy. Patryk chce, by przemiana Małgosi zaszokowała widzów bardziej niż Kożuchowskiej w „Plagach Breslau”, zdradza w rozmowie z dziennikiem współpracownik reżysera.

Podobno Małgorzata Socha nie podjęła ostatecznej decyzji. Po porodzie zrobiła sobie przerwę od pracy na planach produkcyjnych. Ale jak dodaje źródło tabloidu jest już gotowa na powrót.  

Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Patryk Vega przeszedł niesamowitą metamorfozę. Jak zmieniał się reżyser Pitbulla
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.