Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zagra w kolejnym filmie Patryka Vegi?! 

Zrezygnuje ze swojego ugrzecznionego wizerunku?

Olga Figaszewska 7 stycznia 2019 08:20
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha odejdzie od swojego ugrzecznionego wizerunku i wkrótce zagra u Patryka Vegi?! Czy to oznacza, że będziemy mogli ją podziwiać w zupełnie nowym wcieleniu? To się okaże! 

Małgorzata Socha w filmie Patryka Vegi? 

Małgorzatę Sochę dotychczas mogliśmy podziwiać w serialu Na Wspólnej czy Przyjaciółki.  Dziennik Fakt informuje, że aktorka otrzymała świetną propozycję od Patryka Vegi. Reżyser pracuje nad nowym projektem i chciałby, by gwiazda się w nim pojawiła.

Przypomnijmy, że podobną propozycję Patryk Vega złożył Małgorzacie Kożuchowskiej, która pojawiła się w Plagach Breslau. Do roli przeszła spektakularną metamorfozę!

„Od jakiegoś czasu są w stałym kontakcie i żywo dyskutują o współpracy. Patryk chce, by przemiana Małgosi zaszokowała widzów bardziej niż Kożuchowskiej w „Plagach Breslau”, zdradza w rozmowie z dziennikiem współpracownik reżysera.

Podobno Małgorzata Socha nie podjęła ostatecznej decyzji. Po porodzie zrobiła sobie przerwę od pracy na planach produkcyjnych. Ale jak dodaje źródło tabloidu jest już gotowa na powrót.  

Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Patryk Vega przeszedł niesamowitą metamorfozę. Jak zmieniał się reżyser Pitbulla
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?