Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami czułą fotografią z córeczką

Zosia to wykapana mama!

Olga Figaszewska 8 stycznia 2020 17:51
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha podzieliła się z fanami uroczą fotografią ze swoją pociechą. Gwiazda spędziła z najbliższymi cudowny czas w górach, gdzie mogła się zrelaksować i przygotować do intensywnego roku. Widok, który zamieściła w sieci zachwycił internautów. Zobaczcie sami!

Najstarsza córeczka Małgorzaty Sochy

Aktorka należy do grona polskich gwiazd, które rzadko pokazują swoje prywatne życie w mediach społecznościowych. Nie mówiąc o zdjęciach z dziećmi. Tym razem Małgorzata Socha zrobiła wyjątek i na Instagramie pochwaliła się z wielbicielami wspólnym zdjęciem z córeczkę, Zosią.

Macierzyństwo to najważniejsza rola w jej życiu. Małgorzata Socha wypracowała sobie z dziećmi wspaniałą wieź. Wraz z mężem doczekali się trójki wspaniałych pociech - dwóch dziewczynek i chłopca. Niedawno wrócili z rodzinnego wypadu z Bukowiny Tatrzańskiej. Korzystali z białego szaleństwa na górskich szlakach.

Jedno ze zdjęć wyjątkowo ujęło fanów gwiazdy. Aktorka pozuje na nim z najstarszą pociechą. Zosia ma już siedem lat! Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko płynie. Bez wątpienia córeczka aktorki odziedziczyła po niej urodę! 

Małgorzata Socha
Fot. Małgorzata Socha/@malgosia_socha

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.