Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Socha wyznała, dlaczego miała „intensywne Święta”!

Rodzinne zdjęcie podbiło serca fanów!

Redakcja VIVA! 28 grudnia 2019 15:45
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha jest szcześliwą mamą trójki dzieci. Wychowuje dwie córeczki, 6-letnią Zofię i 2-letnią Barbarę, oraz syna Stanisława, który we wrześniu skończył roczek. Aktorka dzieli się z fanami ujęciami ze swojego prywatnego życia, ale stara się nie pokazywać na nich swoich pociech. Najnowsze zdjęcia na Instagramie są jednak wyjątkiem!

Małgorzata Socha ochrzciła syna

Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek od 2008 roku jest żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. W tym roku para obchodziła nie tylko święta Bożego Narodzenia, ale i jeszcze jedno, bardzo ważne dla rodziny wydarzenie.

„Dzisiaj już na spokojnie, ale te Święta były wyjątkowo intensywne, rodzinne i huczne. Do tego podwójna okazja – nasz kochany Aniołek Staś został ochrzczony”, ujawniła Małgorzata Socha na swoim Instagramie, chcąc podzielić się tym istotnym momentem z fanami.

Aktorka opublikowała też urocze rodzinne zdjęcia. Młoda mama pozuje z trójką swoich pociech, ale nie tylko rzadkie fotografie dzieci wywołały zachwyt internautów! Obserwujący gwiazdę serialu Przyjaciółki zwrócili uwagę na kreacje całej czwórki, zaprojektowane w podobnym stylu i z tego samego materiału.

Nam również bardzo się podobają – a Wam? 

Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.