Te wakacyjne kadry zapierają dech w piersiach!

Olga Figaszewska 10 maja 2019 09:58

Małgorzata Socha na początku maja udała się na rodzinne wakacje poza granice kraju. Relację ze swojej podróży umieściła na kanałach społecznościowych. Dzięki temu jej fani również mogli podziwiać niesamowite widoki! Dokąd wyjechała?

Wakacje Małgorzaty Sochy

Tym razem aktorka za swój podróżniczy cel obrała Turcję. Małgorzata Socha cieszyła się wspólnym czasem z najbliższymi. Wspólne spacery na plaży, wycieczki rowerowe…Widać, że spędzili cudowne chwile, a takiej pogody możemy im tylko pozazdrościć.

Na Instagramie gwiazdy pojawiły się urocze fotografie z trójką pociech. Aż trudno uwierzyć, że czas biegnie tak szybko. Dzieci Małgosi Sochy rosną, jak na drożdżach. 6-letnia Zosia i 2-letnia Basia skradły całe show. Na fotografiach nie mogło także zabraknąć najmłodszego członka rodziny, Stasia.

Gwiazda nie ukrywa, że podróż z trójką dzieci to prawdziwa szkoła przetrwania! „Wakacje z trójką Szkrabów wymagają duuuużo energii, dobrej organizacji i oczywiście cierpliwości, ale i tak rodzinne wypady są najlepsze!!! Jakie macie sposoby na poskromienie dziecięcej energii na wakacjach?? ”, pisała.

Oczywiście i tym razem gwiazda mogła liczyć na rady swoich obserwatorek. ,,Też mam trójkę ❤❤❤ i nie poskramiam energii. "Niech szaleją" Zawsze tak mówię do męża. "To wcześniej pójdą spać", ,,Bądź dzieckiem, szalej razem z nimi i niczym się nie przejmuj 😊 Na koniec satysfakcjonujące zmęczenie gwarantowane 😉 ”, „Basen przede wszystkim 👍🏻 ”, pisały.

Niestety wakacje dobiegły końca. Ale Małgorzata Socha wróciła do pracy z dawką pozytywnej energii i niesamowitymi wspomnieniami! 

1/4
Małgorzata Socha, Wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@malgosia_socha
1/4

2/4
Małgorzata Socha, Wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@malgosia_socha
2/4

3/4
Małgorzata Socha, Wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@malgosia_socha
3/4

4/4
Małgorzata Socha, Wakacje gwiazd
Copyright @Instagram/@malgosia_socha
4/4

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.