Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zdradziła datę porodu?!

Gwiazda wkrótce powita na świecie trzecie dziecko!

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2018 13:55
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Fani nie mogą się doczekać, kiedy maleństwo pojawi się na świecie i w komentarzach pod zdjęciami zasypują szczęśliwą mamę pytaniami w tej sprawie. A aktorka pospieszyła z odpowiedzią. Zdradziła termin porodu?

Małgorzata Socha: kiedy urodzi trzecie dziecko? Termin porodu

Małgorzata Socha w ciąży wygląda kwitnąco! Aktorka postanowiła zwolnić tempo i powoli przygotowuje się na powitanie nowego członka rodziny. Chętnie dzieli się uroczymi zdjęciami z fanami za pomocą Instagrama. Fani nie mogli przejść obojętnie obok ostatnich fotografii na, na których aktorka prezentuje swoje ciążowe krągłości.

„Pani Małgosiu, wygląda Pani promiennie w błogosławionym stanie”, „Te najgorętsze chwilę w oczekiwaniu 😍ale wygląda Pani cudownie .”, czytamy pełne zachwytu komentarze wielbicieli.

Wśród słów wsparcia i życzeń znalazło się również pytanie dotyczące terminu porodu. „Kochana na kiedy masz termin ? Pięknie wyglądasz ♥️”, napisała jedna z fanek. Wszystko wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. „Lada moment”, zdradziła Małgosia Socha.

Przyszłej mamie życzymy wszystkiego najlepszego!  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.