O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Socha zdradziła datę porodu?!

Gwiazda wkrótce powita na świecie trzecie dziecko!

Olga Figaszewska 23 sierpnia 2018 13:55
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Fani nie mogą się doczekać, kiedy maleństwo pojawi się na świecie i w komentarzach pod zdjęciami zasypują szczęśliwą mamę pytaniami w tej sprawie. A aktorka pospieszyła z odpowiedzią. Zdradziła termin porodu?

Małgorzata Socha: kiedy urodzi trzecie dziecko? Termin porodu

Małgorzata Socha w ciąży wygląda kwitnąco! Aktorka postanowiła zwolnić tempo i powoli przygotowuje się na powitanie nowego członka rodziny. Chętnie dzieli się uroczymi zdjęciami z fanami za pomocą Instagrama. Fani nie mogli przejść obojętnie obok ostatnich fotografii na, na których aktorka prezentuje swoje ciążowe krągłości.

„Pani Małgosiu, wygląda Pani promiennie w błogosławionym stanie”, „Te najgorętsze chwilę w oczekiwaniu 😍ale wygląda Pani cudownie .”, czytamy pełne zachwytu komentarze wielbicieli.

Wśród słów wsparcia i życzeń znalazło się również pytanie dotyczące terminu porodu. „Kochana na kiedy masz termin ? Pięknie wyglądasz ♥️”, napisała jedna z fanek. Wszystko wskazuje na to, że wielki dzień zbliża się wielkimi krokami. „Lada moment”, zdradziła Małgosia Socha.

Przyszłej mamie życzymy wszystkiego najlepszego!  

 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!