Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej figury! Podzieliła się nim przez Instagram

Prezenterka wraca do formy w zawrotnym tempie!

Redakcja VIVA! 27 września 2020 12:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu została mamą po raz trzeci. Na świat przyszedł wtedy mały Henryk. Prezenterka zaraz po porodzie wróciła do aktywności fizycznej oraz zawodowej i od tamtej pory nie zwalnia tempa! Ostatnio w mediach społecznościowych podzieliła się nowym sposobem na utrzymywanie formy. Trzeba przyznać, że efekty widać gołym okiem! 

Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą po raz trzeci. Jak wraca do formy?

Radosław Majdan wraz z żoną i dwójką jej synów trzy miesiące temu powitali na świecie nowego członka rodziny. Małgorzata Rozenek nie odkładała kwestii powrotu do formy w czasie. Właściwie już zaraz po porodzie wróciła do pracy oraz podjęła regularne treningi pod okiem profesjonalistów. Prezenterka to prawdziwy wulkan energii. Znajduje czas zarówno na obowiązki rodzinne, domowe, zawodowe, jak i regularne treningi, zabiegi oraz ćwiczenia. Efektami swojej ciężkiej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że widać je od razu! Małgorzata Rozenek-Majdan nic nie zostawia przypadkowi i dzięki temu wygląda zjawiskowo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej figury!

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jak zadbać o swoje zdrowie i figurę. Regularnie trenuje pod bacznym okiem profesjonalistów, co z pewnością przynosi jej długotrwałe efekty. Na tym jednak nie poprzestaje. Prezenterka utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje efekty swojej ciężkiej pracy oraz dzieli się swoim doświadczeniem, uzyskanym podczas codziennych starań.

Świeżo upieczona mama trójki dzieci w celu utrzymania pięknej figury regularnie odwiedza salony urody, gdzie poddaje się zabiegom zdrowotnym. Jednak przede wszystkim stara się utrzymywać aktywny i zdrowy tryb życia. Chodzi na długie spacery, jeździ na wrotkach, a gdy ma taką możliwość, samochód zamienia na rower. Z opublikowanego w weekend postu na Instagramie można się ponadto dowiedzieć, że prezenterka wkręciła się również... w jogę. 

"Hej ho, hej ho na jogę by się szło, bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda. W jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuję, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc. Życzę Wam cudownej i spokojnej soboty", napisała na Instagramie. 

Czy to m.in. w jodze tkwi sekret jej figury? Na efekty i dalsze wrażenia prezenterki trzeba jeszcze trochę poczekać, lecz wszystko wszystko wskazuje na to, że załapała bakcyla na długi czas.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.