Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek zdradziła sekret swojej figury! Podzieliła się nim przez Instagram

Prezenterka wraca do formy w zawrotnym tempie!

Redakcja VIVA! 27 września 2020 12:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan w czerwcu została mamą po raz trzeci. Na świat przyszedł wtedy mały Henryk. Prezenterka zaraz po porodzie wróciła do aktywności fizycznej oraz zawodowej i od tamtej pory nie zwalnia tempa! Ostatnio w mediach społecznościowych podzieliła się nowym sposobem na utrzymywanie formy. Trzeba przyznać, że efekty widać gołym okiem! 

Małgorzata Rozenek-Majdan została mamą po raz trzeci. Jak wraca do formy?

Radosław Majdan wraz z żoną i dwójką jej synów trzy miesiące temu powitali na świecie nowego członka rodziny. Małgorzata Rozenek nie odkładała kwestii powrotu do formy w czasie. Właściwie już zaraz po porodzie wróciła do pracy oraz podjęła regularne treningi pod okiem profesjonalistów. Prezenterka to prawdziwy wulkan energii. Znajduje czas zarówno na obowiązki rodzinne, domowe, zawodowe, jak i regularne treningi, zabiegi oraz ćwiczenia. Efektami swojej ciężkiej pracy chętnie dzieli się w mediach społecznościowych i trzeba przyznać, że widać je od razu! Małgorzata Rozenek-Majdan nic nie zostawia przypadkowi i dzięki temu wygląda zjawiskowo! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

New Me ✌️ #somethingbigisgoingtohappen #girlwiththewolftattoo

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej figury!

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jak zadbać o swoje zdrowie i figurę. Regularnie trenuje pod bacznym okiem profesjonalistów, co z pewnością przynosi jej długotrwałe efekty. Na tym jednak nie poprzestaje. Prezenterka utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje efekty swojej ciężkiej pracy oraz dzieli się swoim doświadczeniem, uzyskanym podczas codziennych starań.

Świeżo upieczona mama trójki dzieci w celu utrzymania pięknej figury regularnie odwiedza salony urody, gdzie poddaje się zabiegom zdrowotnym. Jednak przede wszystkim stara się utrzymywać aktywny i zdrowy tryb życia. Chodzi na długie spacery, jeździ na wrotkach, a gdy ma taką możliwość, samochód zamienia na rower. Z opublikowanego w weekend postu na Instagramie można się ponadto dowiedzieć, że prezenterka wkręciła się również... w jogę. 

"Hej ho, hej ho na jogę by się szło, bo taki początek dnia potrafi zdziałać cuda. W jodze jestem zupełnie początkująca, ale czuję, że to jest teraz dla mnie czas jej zgłębiania. Polećcie proszę miejsca i ludzi, którzy mi w tym mogą pomóc. Życzę Wam cudownej i spokojnej soboty", napisała na Instagramie. 

Czy to m.in. w jodze tkwi sekret jej figury? Na efekty i dalsze wrażenia prezenterki trzeba jeszcze trochę poczekać, lecz wszystko wszystko wskazuje na to, że załapała bakcyla na długi czas.  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.