Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów! Co dokładnie się stało?

To już nie pierwszy raz...

Rafał Kowalski 22 listopada 2018 17:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Gwiazdy chętnie biorą udział w licznych kampaniach i reklamach, ale tych produktów, na promocję których sami się zgadzają. O wiele gorzej ma się sytuacja, gdy wizerunek osoby sławnej jest wykorzystywany bez jej zgody. Niestety właśnie taka sytuacja przydarzyła się Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Oszukane gwiazdy – szczegóły

Kilka miesięcy temu jedna z firm zamieściła w sieci reklamę, na której widać wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Problem w tym, że prezenterka wcale nie wzięła udziału w sesji tej marki. Co jeszcze gorsze, sytuacja się powtórzyła. Niedawno internauci po raz kolejny zauważyli podobne zdarzenie. Pani Małgorzata miała reklamować środki odchudzające w ciąży i po niej.

Na zdjęciu pojawiła się nawet „jej” opinia. „Nie mogłam uwierzyć, że to takie proste. Nie zmieniłam niczego w swojej diecie czy rozkładzie dnia, a tłuszcz rozpuszczał się jak masło. Kocham ten produkt! W końcu znalazłam dietę, która po prostu działa”, czytamy na reklamie, która jest oszustwem.

Ci, którzy natrafili na nią mogli dowiedzieć się też, że z tego samego środka korzystała Kim Kardashian, która miała schudnąć 30 kilogramów. Wcześniej przy zdjęciach promocyjnych produktu wykorzystano też wizerunki Beaty Tadli czy Martyny Wojciechowskiej. One też nie miał nic wspólnego z marką produkującą specyfik.

Apelujemy, by zawsze sprawdzać na profilach gwiazd, czy naprawdę polecają daną rzecz. W przypadku leków, konsekwencje zakupu niesprawdzonej substancji mogą być po prostu niebezpieczne… A Pani Małgosi życzymy, by już nigdy nie zdarzyła się jej podobna sytuacja.  

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Małgorzta Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato, 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.