Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan podziękowała lekarzom i pokazała nowe zdjęcie z synem

Henio rośnie jak na drożdżach!

Sabina Zięba 23 czerwca 2020 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Już blisko dwa tygodnie temu długo wyczekiwany syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana przyszedł na świat. Henio urodził się 10 czerwca po godzinie 6:00 rano jako okaz zdrowia. Szczęśliwi rodzice od tamtej chwili chętnie publikują w mediach społecznościowych fotografie przedstawiające najmłodszego członka rodziny. Na najnowszej z nich widać, że rośnie, jak na drożdżach!

Małgorzata Rozenek-Majdan o klinice, w której rodziła

Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan Henryk jest już trzecim synem, lecz dla Radosława to pierwsze dziecko. Oboje bardzo się cieszą i mimo tego że prezenterka początkowo czuła obawy przed obowiązkami matki i temu, czy im podoła, wiadomo, że radzi sobie doskonale. Choć Henio ma zaledwie kilkanaście dni, już jest gwiazdą mediów społecznościowych. Wróżbita Maciej nawet jakiś czas temu przepowiedział, czym maluch zajmie się w dorosłym życiu.

Nie od dziś wiadomo, że gwiazda TVN miała problem z zajściem w tę ciążę. Zawdzięczała ją lekarzom i metodzie in vitro. Teraz na swoim koncie na Instagramie podziękowała szpitalowi Medicover, w którym Henio przyszedł na świat i napisała: „Z tego wszystkiego zupełnie bym zapomniała bardzo serdecznie podziękować całemu personelowi medycznemu, który pomagał przyjść na świat naszemu ślicznemu Henrykowi. Szczególne podziękowania dla dr Jastrzębia, wybitnego lekarza, który swoją wiedzą i opanowaniem wprowadził duży spokój, co miało szczególne znaczenie dla Radosława. Doktorowi asystował dr Stanisław Pazio, więc czułam się podwójnie bezpieczna. Dr Jastrząb, od pewnego momentu prowadził mi ciąże i mogę go polecić z naprawdę czystym sumieniem. Kompetentny, uśmiechnięty i zawsze kiedy trzeba, służący pomocą. Pozujemy tu razem do zdjęcia”.

Dodała, że od początku chciała karmić syna piersią, lecz o mały włos, a nie byłoby to możliwe. Pomogła jej jedna z pracownic kliniki: „Poród w tej placówce to wspaniale przeżycie. Pełne bezpieczeństwo, wspaniała opieka i co najważniejsze teraz, możliwość pozostawania ojca dziecka przez dłuższy czas po porodzie. Dziękuję również dr Ewie Kurowskiej, kierowniczce oddziału położnictwa, i dr Marcie Balickiej, ale szczególne podziękowania chciałabym skierować do niesamowitej położnej - doradczyni laktacyjnej, Katarzyny Narkiewicz, która bardzo mi pomogła na samym początku opanować niespodziewane trudności laktacyjne. Bardzo mi zależało na naturalnym karmieniu i dzięki Pani Kasi udało się. Kiedy panikowałam to pani Kasia z ogromnym spokojem wszystko mi tłumaczyła i pomogła opanować stres”.

Prezenterka zdradziła, że ma porównanie funkcjonowania owego szpitala na przestrzeni 10 lat, ponieważ dekadę temu również rodziła tam syna. Zaproponowała także, że odpowie na wszystkie pytania obserwatorek, które zastanawiają się nad porodem w tej klinice. Zachwyciła tą możliwością swoje fanki, które momentalnie zaczęły wymieniać się doświadczeniami w komentarzach.

Zobaczcie urocze zdjęcie ze szpitala! Prawda, że Henio rośnie jak na drożdżach?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…