Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zaczęła rodzić! Jest już w szpitalu

Kolejny syn gwiazdy wkrótce przyjdzie na świat

Sabina Zięba 9 czerwca 2020 22:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Od momentu, gdy w grudniu zeszłego roku Małgorzata Rozenek-Majdan ogłosiła szczęśliwą wiadomość, wszyscy czekali na ten moment! Perfekcyjna Pani Domu właśnie poinformowała fanów, że jedzie do szpitala. Kiedy poród?

Poród Małgorzaty Rozenek-Majdan

W przeciągu ostatnich kilku miesięcy Małgorzata Rozenek-Majdan w najdrobniejszych szczegółach przygotowywała się do powitania na świecie nowego członka rodziny, czym chętnie dzieliła się ze swoimi obserwatorami w mediach społecznościowych. Wiadomo, że przyszła mama urządziła pokój dla swojego trzeciego dziecka, kupiła wszystkie potrzebne akcesoria, a nawet pod okiem specjalistów napisała szczegółowy poradnik. Teraz swoją wiedzę będzie mogła sprawdzić w praktyce, bowiem... zaczęła rodzić!

We wtorkowy wieczór 9 czerwca w okolicach godziny 22:00, gwiazda stacji TVN opublikowała na swoim Instagramie radosne fotografie. Pozuje na nich w wygodnym zestawie, ubrana cała na biało, na tle kilku walizek. W opisie zdradziła: „Przyszedł czas... ruszamy w jedną z najważniejszych podróży naszego życia 💕 Trzymajcie kciuki”.

Wiadomo więc, że Małgorzata zaczęła rodzić i jest w drodze do szpitala, a syn jej i Radosława Majdana najprawdopodobniej przyjdzie na świat w środę 10 czerwca. Pod postem prezenterki momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy podekscytowanych fanów, którzy życzą jej powodzenia. Czytamy: „Szerokości na tej drodze!”, „Do zobaczenia w jeszcze większej ekipie” czy „Szczęśliwego rozwiązania życzę. Dużo siły i wytrwałości. A wkrótce najpiękniejszych wspólnych chwil”.

I my również tego życzymy!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.