Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną powróciła ze słonecznego Meksyku

Powitała ich prawdziwa zima!

Olga Figaszewska 11 lutego 2021 13:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Po powrocie z wakacji powitała ich prawdziwa zima! Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz ze Stasiem, Tadziem i Heniem wrócili do Polski ze słonecznego Meksyku! Paparazzi udało się ich uchwycić na warszawskim lotnisku. Chociaż pogoda w kraju nie rozpieszcza, to cała rodzina była przygotowana na niskie temperatury i zaopatrzyła się w ciepłe kurtki!

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z najbliższymi powrócili do kraju

W Tulum zachwycali się słoneczną pogodą, spacerami po plaży, kąpielami… W mediach społecznościowych Małgorzata Rozenek-Majdan dokumentowała zagraniczną podróż w mediach społecznościowych i publikowała wspólne kadry z rodziną. Oczywiście najmłodsza pociecha gwiazdy skradła uwagę jej wielbicieli. Henio rośnie jak na drożdżach, a niektórzy coraz bardziej widzą w nim podobieństwo do taty, Radosława Majdana.

Z pewnością urlop należał do udanych. Rodzina cieszyła się wspólnymi chwilami, kolekcjonowała wspomnienia i ładowała akumulatory przed kolejnymi wyzwaniami. Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan ostatni okres był to szczególnie pracowity.

Tak Małgorzata Rozenek z rodziną wyglądali po wylądowaniu w Polsce

Gwiazda pracowała nad nowym programem i po raz kolejny osiągnęła sukces! Program „Rozenek cudnie chudnie” cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.

Wakacje z pewnością należały do Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wraz z dziećmi wrócili już z Meksyku. Niedawno paparazzi przyłapali rodzinę na lotnisku. Po przylocie do Polski przywitała ich zgoła inna pogoda niż na wakacjach, czyli mróz i... prawdziwa zima!

Ale na szczęście śnieg i mróz nie były im straszne, ponieważ byli zaopatrzeni w odpowiednią odzież. Niemniej, z pewnością pierwsze wyjście na zewnątrz nie należało do najprzyjemniejszych...  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, powrót z wakacji w Meksyku
Fot. AFEOS

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.