Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w... teatrze! Gdzie będzie można zobaczyć gwiazdę?

Producentką sztuki jest... A to niespodzianka!

Rafał Kowalski 22 stycznia 2020 16:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się nam już poznać jako perfekcyjna pani domu, podejmująca ryzyko podróżniczka czy mama dwójki synów. Nigdy wcześniej gwiazda nie zajmowała się jednak aktorstwem. Aż do teraz. Żona Radosława Majdana właśnie przyjęła propozycję zagrania w jednym ze spektakli.

Małgorzata Rozenek-Majdan w spektaklu Czarno to widzę

Za wyprodukowanie przedstawienia odpowiadać będzie Omenaa Mensah. Na razie nie są znane kulisy sztuki, poza tym, że nazywać będzie się ona Czarno to widzę. Małgorzata Rozenek-Majdan ma mieć na scenie gościnne występy. „Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu „Czarno to widzę”. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski”, powiedziała Omenaa Mensah Faktowi.

Dziennikarze dopytali pogodynkę, czy w związku z ciążą, w której jest gwiazda, jej rola będzie dotyczyła bycia przyszłą mamą. „Być może, być może”, powiedziała tajemniczo Omenaa Mensah. Premiera spektaklu zaplanowana jest na jutro w Domu Kultury Świt.

W sztuce zagrają między innymi: Bartosz Obuchowicz, Laura Samojłowicz, Patrycja Kazadi, Dorota Stalińska, Wojciech Medyński i Damian Kulec. Ciekawi, jak w ich towarzystwie wypadnie Gosia Rozenek-Majdan? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czarno to widzę (@spektaklczarnotowidze)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.