Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zagra w... teatrze! Gdzie będzie można zobaczyć gwiazdę?

Producentką sztuki jest... A to niespodzianka!

Rafał Kowalski 22 stycznia 2020 16:05
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016 NEW
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan dała się nam już poznać jako perfekcyjna pani domu, podejmująca ryzyko podróżniczka czy mama dwójki synów. Nigdy wcześniej gwiazda nie zajmowała się jednak aktorstwem. Aż do teraz. Żona Radosława Majdana właśnie przyjęła propozycję zagrania w jednym ze spektakli.

Małgorzata Rozenek-Majdan w spektaklu Czarno to widzę

Za wyprodukowanie przedstawienia odpowiadać będzie Omenaa Mensah. Na razie nie są znane kulisy sztuki, poza tym, że nazywać będzie się ona Czarno to widzę. Małgorzata Rozenek-Majdan ma mieć na scenie gościnne występy. „Małgosia wystąpi gościnnie w moim spektaklu „Czarno to widzę”. Niestety, nie mogę jeszcze zdradzić, w jaką rolę się wcieli, ale to będzie temat, który jest jej teraz bardzo bliski”, powiedziała Omenaa Mensah Faktowi.

Dziennikarze dopytali pogodynkę, czy w związku z ciążą, w której jest gwiazda, jej rola będzie dotyczyła bycia przyszłą mamą. „Być może, być może”, powiedziała tajemniczo Omenaa Mensah. Premiera spektaklu zaplanowana jest na jutro w Domu Kultury Świt.

W sztuce zagrają między innymi: Bartosz Obuchowicz, Laura Samojłowicz, Patrycja Kazadi, Dorota Stalińska, Wojciech Medyński i Damian Kulec. Ciekawi, jak w ich towarzystwie wypadnie Gosia Rozenek-Majdan? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Czarno to widzę (@spektaklczarnotowidze)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.