Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan wita Nowy Rok na plaży...

Jej przebranie wzbudza jednak kontrowersje!

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 20:47
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Już za kilka godzin przywitamy Nowy Rok. Małgorzata i Radosław Majdanowie świętują daleko od Polski, w gorącej Tajlandii, na wyspie Phuket. Gwiazda opublikowała dzisiaj zdjęcie, na którym pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Na głowie ma z kolei... indiański pióropusz. Jej strój podzielił internautów. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan w pióropuszu

Tak jak wiele gwiazd, rodzina Majdanów ostatnie chwile 2018 roku postanowiła spędzić w miejscu dużo cieplejszym niż Polska. Od kilku mogliśmy oglądać zachwycające zdjęcia pięknych plaż i zachwycających krajobrazów. „Indiańskie powitanie Nowego Roku. Ja już wiem, co się wydarzy w 2019. Szykujecie się do Sylwestra?”, podpisała dzisiaj jedno z nich Małgorzata Rozenek-Majdan. Ma na nim pokaźny pióropusz. Czy to jej kostium na imprezę sylwestrową?

Fani w komentarzach zwrócili uwagę, że noszenie tego atrybutu o symbolicznym znaczeniu, może być odebrane jako profanacja. Podobne zarzuty jakiś czas temu skierowano pod adresem innych gwiazd. „Pióropusz ma dla Indian znaczenie religijne, dla nich to świętość. Ja sobie różańca na szyi nie powieszę pozując na plaży. Ale to już jak kto lubi. Pani Małgosiu bez obrazy”, czytamy.

Na szczęście zdecydowana większość jest zachwycona stylizacją gwiazdy. Fani licznie składają jej noworoczne życzenia i komplementują nienaganną figurę. Niektórzy żartują też, że inspiracją przebrania mógł być... tatuaż jej męża. Radosław Majdan ma na ramieniu tatuaż indiańskiego wodza.

Podoba Wam się ten kostium? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunny side up 🌞 wysyłam Wam trochę słońca kochani 😘🌞

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?