Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan wita Nowy Rok na plaży...

Jej przebranie wzbudza jednak kontrowersje!

Weronika Kostyra 31 grudnia 2018 20:47
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Już za kilka godzin przywitamy Nowy Rok. Małgorzata i Radosław Majdanowie świętują daleko od Polski, w gorącej Tajlandii, na wyspie Phuket. Gwiazda opublikowała dzisiaj zdjęcie, na którym pozuje na plaży w kostiumie kąpielowym. Na głowie ma z kolei... indiański pióropusz. Jej strój podzielił internautów. Dlaczego?

Małgorzata Rozenek-Majdan w pióropuszu

Tak jak wiele gwiazd, rodzina Majdanów ostatnie chwile 2018 roku postanowiła spędzić w miejscu dużo cieplejszym niż Polska. Od kilku mogliśmy oglądać zachwycające zdjęcia pięknych plaż i zachwycających krajobrazów. „Indiańskie powitanie Nowego Roku. Ja już wiem, co się wydarzy w 2019. Szykujecie się do Sylwestra?”, podpisała dzisiaj jedno z nich Małgorzata Rozenek-Majdan. Ma na nim pokaźny pióropusz. Czy to jej kostium na imprezę sylwestrową?

Fani w komentarzach zwrócili uwagę, że noszenie tego atrybutu o symbolicznym znaczeniu, może być odebrane jako profanacja. Podobne zarzuty jakiś czas temu skierowano pod adresem innych gwiazd. „Pióropusz ma dla Indian znaczenie religijne, dla nich to świętość. Ja sobie różańca na szyi nie powieszę pozując na plaży. Ale to już jak kto lubi. Pani Małgosiu bez obrazy”, czytamy.

Na szczęście zdecydowana większość jest zachwycona stylizacją gwiazdy. Fani licznie składają jej noworoczne życzenia i komplementują nienaganną figurę. Niektórzy żartują też, że inspiracją przebrania mógł być... tatuaż jej męża. Radosław Majdan ma na ramieniu tatuaż indiańskiego wodza.

Podoba Wam się ten kostium? 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sunny side up 🌞 wysyłam Wam trochę słońca kochani 😘🌞

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.