Konrad Szczęsny 20 czerwca 2017 17:15
1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
1/6

Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie wywoływała burzę zdjęciami, które zamieszczała na Instagramie. Część internautów zarzucała jej, że odkrywa na nich zbyt wiele ciała i nie przystoi to osobie, która prowadzi program „Projekt Lady”. Inni twierdzili, że skoro gwiazda regularnie ćwiczy i ma się czym pochwalić, nie widzą w tym nic zdrożnego. Jednak najnowsze zdjęcia żony Radosława Majdana wywołały naprawdę dużą sensację! 

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan ponownie rozpętała burzę jednym zdjęciem na Instagramie! Dlaczego?

 

Zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan w bikini z wakacji

 

Obecnie Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem przebywa na wakacjach na Teneryfie. Gwiazda chwali się zdjęciami w bikini w mediach społecznościowych i jak zwykle wywołuje to duże emocje.

 

Zastanawiam sie czy kobiety nie maja juz niczego do pokazania poza ciałem??? Ciagle widze zdjecia Malgosi roznegliżowane, pytam sie po co??? Nie kumam celu...”, napisała jedna z internautek. „Nie ma w PL showbizie bardzie próżnej osoby 😯Oj za 10 lat będzie płacz”, wtórowała jej inna. „Jestes stara”, stwierdziła trzecia.

 

Jednak zdecydowanie przeważały komentarze, które chwaliły figurę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Inne osoby sugerowały natomiast, że zamieszczenie takiego zdjęcia to ze strony prowadzącej „Projekt Lady” okazja, żeby... podsycić plotki o ciąży, które co jakiś czas pojawiają się w mediach: „Ale pięknie podsyca Pani plotki o ciazy tym brzuchem :)”, napisał jeden z internautów. Niektóre media dopatrzyły się tego, że brzuch niegdysiejszej Perfekcyjnej Pani Domu jest zaokrąglony, jednak ona zdecydowała się szybko odnieść do tych spekulacji i zamieściła zdjęcie z siłowni, na którym jej brzuch jest wyraźnie płaski.

 

Małgorzata Rozenek-Majdan o odważnych zdjęciach na Instagramie

 

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda TVN zwierzyła się, dlaczego zamieszcza na Instagramie takie a nie inne zdjęcia.

 

Mój Instagram jest najlepszym przykładem na to, jak bardzo życie kobiety potrafi być różnorodne. Od zdjęcia dania, które za chwilę zrobię dla swoich dzieci, książek, które czytam, po efekt diety, którą akurat ostatnio stosowałam”, podkreśliła prowadząca „Projekt Lady”.

 

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan z wakacji, na których eksponuje ciało (feralnym jest to numer 3). Czy uważacie, że to gorszące czy może twierdzicie, że powinna chwalić się sylwetką, nad którą ciężko pracuje?

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży?! Te słowa nie pozostawiają żadnych wątpliwości

2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
2/6

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan chwalą się zdjęciami z wakacji na Teneryfie. Tam m.in. nurkują. Internauci twierdzą, że tym zdjęciem gwiazda TVN chciała rozprawić się raz na zawsze z plotkami na temat ciąży.

 

Zobacz także: Polityk: dzieci z in vitro są jak truskawki bez smaku. Jest cięta riposta Małgorzaty Rozenek-Majdan

3/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
3/6

To zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało w mediach burzliwą dyskusję. Jedni chwalili gwiazdę za perfekcyjną sylwetkę, inni stwierdzili, że pokazała zbyt dużo. Mistrzem drugiego planu okazał się śpiący Radosław Majdan

 

Polecamy też: Czy Małgorzata Rozenek-Majdan planuje kolejną ciążę? Zaskakujące słowa męża prezenterki

4/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/6

Małgorzata Rozenek-Majdan zamieszcza na Instagramie zdjęcia, na których eksponuje m.in. nogi, brzuch oraz piersi. Części osób nie podoba się to i zarzucają żonie Radosława Majdana epatowanie nagością.  

 

Polecamy też: Radosław Majdan o odważnych zdjęciach żony: „Wiadomo, że w każdym związku pojawia się zazdrość”

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
5/6

Małgorzata Rozenek-Majdan wywołuje zamieszczanymi na Instagramie zdjęciami duże emocje. Żona Radosława Majdana przyznaje jednak, że to, co na nim publikuje, jest kwestią jej osobowości. 

 

Gdy mam ochotę, wrzucam zdjęcie. Jestem kobietą, ale też ciężko pracowałam. W jednej, drugiej ciąży przytyłam 30 kilo. Ale to był naprawdę bardzo szczęśliwy czas w moim życiu. Potem sama ciężką pracą wróciłam do - w miarę jako takiej - formy”, zwierzyła się niedawno w wywiadzie Olivierowi Janiakowi.

 

Polecamy też: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z majówki. Jedno z nich wywołało burzę

6/6
Małgorzata Rozenek-Majdan, Rozenek nago, Rozenek w ciąży
Copyright @Instagram @m_rozenek
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.