Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan promienieje w ciąży!

Widać już jej ciążowy brzuszek!

Olga Figaszewska 18 grudnia 2019 07:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w przyszłym roku powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. To dla nich wyjątkowo magiczny czas. Gwiazda nie zamierza ukrywać już swojego szczęścia. W sieci pojawiają się jej kolejne zdjęcia, na których wyraźnie widać już ciążowy brzuszek! 

Małgorzata Rozenek-Majdan: ciążowe krągłości

Szczęśliwą nowina szczęśliwi rodzice podzielili się z fanami na koncercie zespołu IRA. W końcu mogli wyjawić tę tajemnicę. ,,Jesteśmy przeszczęśliwi i tą radością podzieliliśmy się z Wami. To prawda - zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne... Trzymajcie za nas wszystkich kciuki", pisał przyszły tata.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan długo starali się o dziecko. Niedawno podkreślali, że tracą już nadzieję. Mówili otwarcie, że poddają się zabiegom in vitro, by spełnić swoje marzenie. I udało się! Wspólnie przygotowują się na narodziny swojej pociechy. Małżeństwo spodziewa się synka. 

Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda zjawiskowo i zachwyca urodą. A to podkreślają najnowsze zdjęcia, które pokazała na swoim Instagramie. Zostały wykonane przez podczas spaceru z mężem. Gwiazda ma na nich obszerną bluzę, ale i tak widać pod nią spory ciążowy brzuszek!

,,Ostatnie dni przed świętami i zawsze tyle spraw do załatwienia 😅 prezenty, planowanie zakupów jedzeniowych, ostatnie dekoracje świąteczne. Czy tylko mi się wydaje że doba jest dużo za krótka? 🤦‍♀️😂 ale i tak uwielbiam ten czas i cieszę się nim bardzo mocno 🌲🎅🎁😜 bo jak się później wspaniale odpoczywa 😄 miłego wieczoru kochani😘", napisała Małgorzata Rozenek-Majdan i dodała uroczą serię fotografii z ukochanym. 

Sami zobaczcie!  

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.