Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
Z OSTATNIEJ CHWILI

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Znamy płeć dziecka

Jak czuje się mama i nowo narodzone dziecko?

Konrad Szczęsny 10 czerwca 2020 09:28
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Gwiazda wraz z mężem powitała na świecie dziecko. Radosną nowiną podzielili się prowadzący Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Jak czuje się mama i maleństwo?

Małgorzata Rozenek-Majdan: poród, płeć dziecka

Prezenterka termin porodu miała wyznaczony na początek czerwca, o czym otwarcie mówiła w wywiadach. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywała, że wraz z mężem nie mogą doczekać się rozwiązania. „Czekamy, aż jaśnie Pan mały Majdan sam zdecyduje. Ja od 3 dni jestem już w godzinie zero i nie ukrywam, że chciałabym już”, podkreślała zniecierpliwiona w trakcie transmisji na żywo na Instagramie wydawnictwa Prószyński i S-ka w ostatni weekend maja. 

Od dłuższego już czasu było wiadomo, że gwiazda TVN oraz jej mąż, Radosław Majdan, spodziewają się synka. Radosną nowinę ogłosili prowadzący Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik.

Szczegóły porodu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan oraz nowo narodzone maleństwo czują się bardzo dobrze. Dla całej rodziny to wyjątkowy czas, ponieważ prezenterka i jej ukochany długo starali się o dziecko. Zostało ono poczęte dzięki metodzie in vitro, tak jak dwóch synów gwiazdy z poprzedniego małżeństwa: Staś oraz Tadeusz.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - tak spędzali ostatnie chwile przed porodem:

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem i dwójką synów spędzała ostatnie urodziny przed porodem:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.