Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan uczciła tydzień od narodzin syna w specjalny sposób

Henio wygląda przecudnie, ale to piesek skradł całe show!

Rafał Kowalski 17 czerwca 2020 18:14
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Dokładnie tydzień temu spełniło się największe marzenie Małgosi Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Po wielu latach starań prezenterka została mamą po raz trzeci, a sportowiec tatą po raz pierwszy. Szczęśliwi rodzice nie ukrywają, że od kilku dni ich największym oczkiem w głowie jest synek Henio. Malec jest oczywiście bohaterem najnowszych zdjęć opublikowanych na profilu gwiazdy TVN.

Sesja zdjęciowa Małgorzaty Rozenek-Majdan z trzecim dzieckiem – synem Henrykiem

Świetnie radząca sobie z połączeniem matczynych obowiązków i utrzymywania kontaktu z fanami Małgorzata Rozenek-Majdan dodała chwilę temu na swój Instagram serię zdjęć. Świeżo upieczona mama podkreśliła pół żartem pół serio, że to wyjątkowe fotografie z dwóch powodów. „Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę - a co? jak szaleć to szaleć!”, napisała na swoim Instagramie gwiazda TVN. „Postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją Małe a cieszy”, zaznaczyła żona Radosława Majdana.

Wśród komentarzy pojawiły się niemal same komplementy i trzeba przyznać, że są one słuszne, ponieważ Małgosia Rozenek-Majdan wygląda naprawdę kwitnąco. A maluszek w ramionach? Jeszcze bardziej dodaje jej uroku. Wiele par oczu zwróciło się jednak też w kierunku pieska, który na drugim zdjęciu wygląda  na… zazdrosnego! Koniecznie zobaczcie zabawną minę, którą zrobił pupil rodziny Majdanów.

Podobają się Wam zdjęcia zrobione w domu Małogrzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Więcej zobaczycie po kliknięciu w strzałkę zlokalizowaną na pierwszej fotografii. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.