Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan uczciła tydzień od narodzin syna w specjalny sposób

Henio wygląda przecudnie, ale to piesek skradł całe show!

Rafał Kowalski 17 czerwca 2020 18:14
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Dokładnie tydzień temu spełniło się największe marzenie Małgosi Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Po wielu latach starań prezenterka została mamą po raz trzeci, a sportowiec tatą po raz pierwszy. Szczęśliwi rodzice nie ukrywają, że od kilku dni ich największym oczkiem w głowie jest synek Henio. Malec jest oczywiście bohaterem najnowszych zdjęć opublikowanych na profilu gwiazdy TVN.

Sesja zdjęciowa Małgorzaty Rozenek-Majdan z trzecim dzieckiem – synem Henrykiem

Świetnie radząca sobie z połączeniem matczynych obowiązków i utrzymywania kontaktu z fanami Małgorzata Rozenek-Majdan dodała chwilę temu na swój Instagram serię zdjęć. Świeżo upieczona mama podkreśliła pół żartem pół serio, że to wyjątkowe fotografie z dwóch powodów. „Dziś Henryczek #dzidziuśmajdana skończył tydzień, z tej okazji Mama Henryczka umyła głowę - a co? jak szaleć to szaleć!”, napisała na swoim Instagramie gwiazda TVN. „Postanowiliśmy również w ramach obchodów, uczcić to wydarzenie pamiątkową sesją Małe a cieszy”, zaznaczyła żona Radosława Majdana.

Wśród komentarzy pojawiły się niemal same komplementy i trzeba przyznać, że są one słuszne, ponieważ Małgosia Rozenek-Majdan wygląda naprawdę kwitnąco. A maluszek w ramionach? Jeszcze bardziej dodaje jej uroku. Wiele par oczu zwróciło się jednak też w kierunku pieska, który na drugim zdjęciu wygląda  na… zazdrosnego! Koniecznie zobaczcie zabawną minę, którą zrobił pupil rodziny Majdanów.

Podobają się Wam zdjęcia zrobione w domu Małogrzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana? Więcej zobaczycie po kliknięciu w strzałkę zlokalizowaną na pierwszej fotografii. 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.