Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Seksowne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudza sensację w sieci!

Pokazała za dużo?

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 19:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie opowiada o sobie i swoim życiu, także rodzinnym. Podpowiada trendy, poleca kosmetyki, wskazuje idealne kierunki podróży i wiele, wiele innych rzeczy. Nie boi się też odważnych zdjęć na swoich mediach społecznościowych, za co czasami jest krytykowana przez internautów. Tym razem nie mogło być inaczej – nowy post Perfekcyjnej Pani Domu wzbudził prawdziwą sensację w sieci!

Małgorzata Rozenek-Majdan topless na Instagramie

O najnowszym zdjęciu Małgorzaty Rozenek-Majdan mówią dziś wszyscy! Prowadząca Projekt Lady pozuje w bardzo krótkich spodenkach i obszernej kurtce, pod którą nie ma bielizny. Właśnie ten odważnie pokazany kawałek ciała jest tematem wielu komentarzy na profilu gwiazdy...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nie brakuje krytycznych opinii fanów. „Nie wiedziałam, że ma Pani zrobiony biust”, „Że też ludzie w tym wieku potrzebują takiego uznania w sieci. Smutne”, „Wszystko na pokaz, tylko po co?”, „Pani Małgosiu bardzo sztucznie wyglądają Pani piersi” – to tylko niektóre z nich. Inne osoby przyznają, że po prostu nie podoba im się taka otwartość w sieci. „Bardzo ładnie Pani wygląda, ale dla mnie to za dużo”, „Uwielbiam Pani styl i osobowość, ale tym razem jestem na nie”.

Do seksownego zdjęcia ukochanej odniósł się Radosław Majdan. Jego komentarz również wywołał burzę! „Kochanie wyglądasz ślicznie. Jakbyś miała 20 kg nadwagi i była zaniedbana z płaskim biustem, to z pewnością panie, które krytykują to zdjęcie pisałyby pani Małgosiu jak pani ślicznie wygląda, taka naturalna, prawdziwa, nic sztuczności i naprawdę świetnie się pani trzyma”.

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że nie pozwala komentującym na zbyt wiele i często reaguje na krytykę. Jedna z osób, sugerująca, że Radosław Majdan nie gustuje w naturalnym pięknie i jego trzecia żona będzie zbyt plastikowa, doczekała się więc rozbrajającej odpowiedzi – "Ja jestem trzecią żoną!”, napisała Perfekcyjna. Nie jest tajemnicą, że fani uwielbiają ją właśnie za poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

A jeśli chodzi o odważne zdjęcia... Jeden z komentarzy brzmi: „żyj i daj żyć innym”. A Wy, co myślicie na ten temat? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.