Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Seksowne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudza sensację w sieci!

Pokazała za dużo?

Ksenia Krasko 17 sierpnia 2019 19:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie opowiada o sobie i swoim życiu, także rodzinnym. Podpowiada trendy, poleca kosmetyki, wskazuje idealne kierunki podróży i wiele, wiele innych rzeczy. Nie boi się też odważnych zdjęć na swoich mediach społecznościowych, za co czasami jest krytykowana przez internautów. Tym razem nie mogło być inaczej – nowy post Perfekcyjnej Pani Domu wzbudził prawdziwą sensację w sieci!

Małgorzata Rozenek-Majdan topless na Instagramie

O najnowszym zdjęciu Małgorzaty Rozenek-Majdan mówią dziś wszyscy! Prowadząca Projekt Lady pozuje w bardzo krótkich spodenkach i obszernej kurtce, pod którą nie ma bielizny. Właśnie ten odważnie pokazany kawałek ciała jest tematem wielu komentarzy na profilu gwiazdy...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Nie brakuje krytycznych opinii fanów. „Nie wiedziałam, że ma Pani zrobiony biust”, „Że też ludzie w tym wieku potrzebują takiego uznania w sieci. Smutne”, „Wszystko na pokaz, tylko po co?”, „Pani Małgosiu bardzo sztucznie wyglądają Pani piersi” – to tylko niektóre z nich. Inne osoby przyznają, że po prostu nie podoba im się taka otwartość w sieci. „Bardzo ładnie Pani wygląda, ale dla mnie to za dużo”, „Uwielbiam Pani styl i osobowość, ale tym razem jestem na nie”.

Do seksownego zdjęcia ukochanej odniósł się Radosław Majdan. Jego komentarz również wywołał burzę! „Kochanie wyglądasz ślicznie. Jakbyś miała 20 kg nadwagi i była zaniedbana z płaskim biustem, to z pewnością panie, które krytykują to zdjęcie pisałyby pani Małgosiu jak pani ślicznie wygląda, taka naturalna, prawdziwa, nic sztuczności i naprawdę świetnie się pani trzyma”.

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest z tego, że nie pozwala komentującym na zbyt wiele i często reaguje na krytykę. Jedna z osób, sugerująca, że Radosław Majdan nie gustuje w naturalnym pięknie i jego trzecia żona będzie zbyt plastikowa, doczekała się więc rozbrajającej odpowiedzi – "Ja jestem trzecią żoną!”, napisała Perfekcyjna. Nie jest tajemnicą, że fani uwielbiają ją właśnie za poczucie humoru i ogromny dystans do siebie.

A jeśli chodzi o odważne zdjęcia... Jeden z komentarzy brzmi: „żyj i daj żyć innym”. A Wy, co myślicie na ten temat? 

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.