Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała luksusowe łóżeczko dla synka! Znamy cenę

Jest naprawdę imponująca!

Konrad Szczęsny 6 lipca 2020 15:47
Małgorzata Rozenek-Majdan, Henryk Majdan, Henio Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Odkąd urodziła trzeciego synka, otrzymuje propozycje reklamowania wielu produktów dla dzieci. Jak jednak zapewniają osoby z jej otoczenia, starannie dobiera te, które rekomenduje innym rodzicom. Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie kosz -mobilne łóżeczko wiklinowe dla Henia. Kosztuje ponad 1000 złotych!

Małgorzata Rozenek-Majdan - łóżeczko dla Henia, model

Prezenterka postawiła na firmę, dzięki której urządziła również pokój dla synka. Chodzi o markę Caramella Interiors, które specjalizuje się w przedmiotach i elementach wystroju wnętrz dla dzieci. Gwiazda TVN na swoim profilu na Instagramie ujawniła, że wybrała wyjątkowy model łóżeczka dla malca – jest to mobilny kosz i istnieje możliwość wykonania na nim imienia dziecka.

„Uwielbiam ten kosz. to bardzo praktyczna rzecz. Kosz jest na kółkach i można nim jeździć po całym domu, co bardzo ułatwia opiekę nad niemowlakiem. Henryk bardzo go lubi a dźwięk jaki wydają kółka kiedy się nim jeździ, dobrze go usypia”, zachwyca się Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan: cena łóżeczka Henia 

Po czym argumentuje, dlaczego akurat ten model jest według niej lepszy niż inne...

„Moim zdaniem to dużo praktyczniejszy zakup niż kosz mojżeszowy, z którego dużo szybciej się wyrasta i który ma dużo mniej zastosowań, a do tego: to śliczny element wystroju wnętrza, a dla rodziców ze słabą pamięcią, wystarczy spojrzeć na kosz i znowu się wie jak Wasze dziecko ma na imię ;) piękne i pożyteczne”, podkreśla prezenterka.

Zdjęcia kosza/łóżeczka możesz zobaczyć poniżej. Jak wynika ze strony producenta, ten model to koszt aż... 1190 złotych! Wart swojej ceny?  

Małgorzata Rozenek-Majdan w przypadku łóżeczka dla Henia postawiła na sprawdzoną firmę:

To ta sama marka, dzięki której urządziła pokoik dla synka:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pytaliście o pokój #dzidziuśmajdana 😁 wrzucam parę pierwszych fotek. Bardzo mi zależało, żeby było dzidziusiowo ale męsko😁 nie ma za dużo falbanek, ozdóbek, są szlachetne tkaniny, piękne proste dodatki i najpiękniejsze połączenie szarości z odrobiną nieba i gołębim kolorem. Jestem zachwycona 😍 od początku wiedziałam, że skorzystam z usług @caramella_interiors 💥 wywiad wśród innych, znajomych mam, nie zostawił innego wyboru😁 i mimo, że są inne firmy na rynku, to szczerze Wam powiem, że jakość wykonania i mebli i dodatków w @caramella_interiors jest po prostu najlepsza 😁 jak będę miała więcej zdjęć to powrzucam 😁 już nie mogę się doczekać 🤰➡️🤱💥

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.