Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan poddała się operacji! Jaki jest jej rezultat? „Jedyne, czego żałuję, to...”

Weronika Kostyra 1 września 2017 20:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan od lat miała dużą wadą wzroku, dopiero niedawno ujawniła tę przypadłość. Okazało się wtedy, że wynosi ona aż -8 dioptrii i gwiazda zawsze nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem zakładała bardzo grube okulary.

 

Operacja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wyznała wtedy, że pogodziła się z problemem i nie miała z jego powodu kompleksów, powiedziała nawet, że swojego męża, Radosława Majdana, rozczula w takim wydaniu. Zdradziła, że jest zachwycony i uwielbia ją bez makijażu, w piżamie i okularach, mówi wtedy do niej; „Ty mój kreciku, bidulko”.

 

Powiedziała wtedy, że z powodów medycznych nie kwalifikuje się do zabiegu. Wada była zbyt duża i wielu lekarzy nie chciało się go podjąć. Problemem był też ciągły brak czasu na laserową operację korekcji wzroku. W końcu jednak Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się jej poddać po ofercie jednej klinik specjalizujących się w tego typu zabiegach. Ogłosiła to fanom na swoim Instagramie i w komentarzu podziękowała lekarzom i personelowi za opiekę:

 

Zabieg trwa 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. Już następnego dnia byłam w pracy. Przez dwa tygodnie, co cztery godziny trzeba zakraplać krople. Widzę dużo lepiej niż w soczewkach. Komfort życia zmienia się całkowicie. Jedyne czego żałuje, to że nie zrobiłam zabiegu wcześniej. Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz. P.S. Kilku dziennikarzom też powinnam podziękować, bo dzięki ich artykułom pisanym z wielką troską o mojej wadzie wzroku, Voigt Medica odezwało się do mnie i zrobiło zabieg #no #more #glasses #krecik #biedulka #to #już #przeszłość #I #see #you”

 

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu
Fot. Instagram @m_rozenek

 

Zobacz także: Gwiazdy coraz częściej rezygnują z makijażu, ale Małgorzata Rozenek-Majdan poszła o krok dalej...

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.