Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan poddała się operacji! Jaki jest jej rezultat? „Jedyne, czego żałuję, to...”

Weronika Kostyra 1 września 2017 20:15
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

 

Choć Małgorzata Rozenek-Majdan od lat miała dużą wadą wzroku, dopiero niedawno ujawniła tę przypadłość. Okazało się wtedy, że wynosi ona aż -8 dioptrii i gwiazda zawsze nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem zakładała bardzo grube okulary.

 

Operacja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Wyznała wtedy, że pogodziła się z problemem i nie miała z jego powodu kompleksów, powiedziała nawet, że swojego męża, Radosława Majdana, rozczula w takim wydaniu. Zdradziła, że jest zachwycony i uwielbia ją bez makijażu, w piżamie i okularach, mówi wtedy do niej; „Ty mój kreciku, bidulko”.

 

Powiedziała wtedy, że z powodów medycznych nie kwalifikuje się do zabiegu. Wada była zbyt duża i wielu lekarzy nie chciało się go podjąć. Problemem był też ciągły brak czasu na laserową operację korekcji wzroku. W końcu jednak Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się jej poddać po ofercie jednej klinik specjalizujących się w tego typu zabiegach. Ogłosiła to fanom na swoim Instagramie i w komentarzu podziękowała lekarzom i personelowi za opiekę:

 

Zabieg trwa 10 minut i jest całkowicie bezbolesny. Już następnego dnia byłam w pracy. Przez dwa tygodnie, co cztery godziny trzeba zakraplać krople. Widzę dużo lepiej niż w soczewkach. Komfort życia zmienia się całkowicie. Jedyne czego żałuje, to że nie zrobiłam zabiegu wcześniej. Nosiłam okulary i soczewki od 10. roku życia (każdy kto ma wadę zbliżoną do -8 wie, jaki to kłopot). Nie noszę ich od tygodnia i nigdy nie widziałam lepiej niż teraz. P.S. Kilku dziennikarzom też powinnam podziękować, bo dzięki ich artykułom pisanym z wielką troską o mojej wadzie wzroku, Voigt Medica odezwało się do mnie i zrobiło zabieg #no #more #glasses #krecik #biedulka #to #już #przeszłość #I #see #you”

 

Małgorzata Rozenek-Majdan bez makijażu
Fot. Instagram @m_rozenek

 

Zobacz także: Gwiazdy coraz częściej rezygnują z makijażu, ale Małgorzata Rozenek-Majdan poszła o krok dalej...

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.