Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek
Z ŻYCIA GWIAZD

Na Małgorzatę Rozenek-Majdan wylała się w święta fala krytyki!

Poszło o zdjęcie z synem…

Sylwia Olech 25 grudnia 2018 18:14
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym na Instagramie. W te święta pokazała, jak przystroiła dom i choinkę, a w Wigilię razem z cała rodziną złożyła wszystkim swoim fanom życzenia. Serdeczną atmosferę popsuły jednak krytyczne komentarze, a wszystko przez… jedno zdjęcie! Co na nim było?

Skandaliczne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan z synem

Na świątecznym zdjęciu Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje na tle choinki z mężem Radosławem Majdanem i dwójką swoich synów: 12-letnim Stanisławem i ośmioletnim Tadeuszem. Na kolejnym zdjęciu Perfekcyjna Pani Domu całuje w usta… swojego młodszego synka. I o to zdjęcie rozpętała się afera!

„Jak to możliwe, żeby matka pocałowała się z synem w usta? Tak już można? To jest strasznie dziwne”, „Fuj”, pisali internauci.

Na szczęście, większość fanów zaraz stanęła w obronie Roznek-Majdan, pisząc, że w miłości matki do dziecka nie ma nic dziwnego i to samo dotyczy całowania.

Krytycznymi głosami nie przejęła się nimi też sama gwiazda. Zgodnie z wcześniejszymi planami, zaraz po Wigilii, całą rodziną polecieli na egzotyczne wakacje na Zanzibar!

A według Ciebie całowanie dzieci w usta przez rodziców jest niewłaściwe?  

Za to zdjęcie została skrytykowana Perfekcyjna Pani Domu!

Małgorzata Rozenek-Majdan pocałowała syna w usta
Fot. Instagram @m_rozenek

Rodzinne zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną
Fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną
Fot. Instagram @m_rozenek

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URATUJ ZIEMIĘ: Niezwykłe „lasy kamiennych igieł”
 na Madagaskarze, drzewa jak z bajki na Sokotrze – czy ostatnie bastiony nieskażonej przyrody ocaleją? IZA MIKO: „Pandemia pokazała, że czas na zmiany na poziomie globalnym. Potrzebne jest prawo i wprowadzenie kar”. ELŻBIETA DZIKOWSKA o tym, co nas czeka – „zadeptany” przez turystów świat? TOMASZ ZUBILEWICZ: „Myślimy, że nastąpi dzień, w którym gwałtownie wszystko wróci do stanu poprzedniego. To błąd”. W cyklu Extra: Przeludnienie – kres „luksusu rasy ludzkiej…”.