Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan padła ofiarą oszustów! Tak żerują na fanach gwiazdy

Sprawą zajmują się jej prawnicy

Konrad Szczęsny 30 lipca 2020 20:29
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Gwiazda TVN zdemaskowała na swoim profilu na Instagramie nieuczciwy proceder. Oszuści nielegalnie użyli wizerunku Małgorzaty Rozenek-Majdan, by zareklamować środek odchudzający. Sprawą już zajmują się jej prawnicy. Skierowała również mocny apel do fanów i internautów.

Oszuści wykorzystali wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan. Reklama środka na odchudzanie

Nie ukrywa, że w ciąży przytyła ponad 20 kilogramów i po urodzeniu Henia nie jest jej łatwo je zgubić. W ostatnim czasie zrelacjonowała na Instagramie wizytę w salonie medycyny estetycznej. Poddała się w jej trakcie zabiegowi redukującemu tkankę tłuszczową, którego wartość waha się między 1200 a 2400 złotych. By uzyskać wymarzony efekt i mieć smukłą sylwetkę, należy zastosować minimum 4 takie zabiegi.

Małgorzata Rozenek-Majdan podkreśla w każdym wywiadzie, że wymarzona sylwetka to wypadkowa zbilansowanej, zdrowej diety, dbania o potrzeby organizmu oraz wysiłku fizycznego i – dodatkowo – zabiegów upiększających. Niestety, oszuści postanowili wykorzystać bezprawnie jej wizerunek i zamieścili w sieci reklamę jednego z preparatów na odchudzanie, o czym gwiazda poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

„Ważne!!! W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakichś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO!”, grzmi Małgorzata Rozenek-Majdan w mediach społecznościowych.

Dodała również, że jej prawnicy podjęli odpowiednie kroki, by dochodzić praw związanych z bezprawnym wykorzystaniem wizerunku swojej klientki.

„Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ Wasze zdrowie jest najważniejsze”, zaapelowała na koniec.

Internauci wspierają Małgorzatę Rozenek-Majdan

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy, w których fani wsparli Małgorzatę Rozenek-Majdan. Pochwalili jej postawę i skierowanie całej sprawy na tory prawne.

„Przeraża mnie takie działanie... Mam nadzieję, że sprawa szybko zostanie rozwiązana na Pani korzyść”, „To już nie pierwszy raz niestety :(”, „Ale Ci ludzie są podli”, „Dobrze, że Pani to nagłaśnia. Ludzie są naiwni i szukają drogi na skróty”,  „MASAKRA. Czego ci ludzie nie wymyślą”, piszą poruszeni.

Warto dodać, że ofiarą tych samych (lub podobnych) oszustów padli już w show-biznesie w przeszłości m.in. Karolina Szostak, Magda Gessler oraz Martyna Wojciechowska. Ich wizerunek również został bezprawnie wykorzystany przy reklamowaniu środka na odchudzanie.  

Oszuści bezprawnie wykorzystali wizerunek Małgorzaty Rozenek-Majdan:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ważne‼️‼️‼️ W sieci pojawiły się „reklamy” niby cudownego środka na odchudzanie. Jakichś kropel. Użyto mojego wizerunku, sfałszowano zdjęcia mojego profilu czy wywiad, którego oczywiście nie udzieliłam. Sprawa jest poważna, bo ten specyfik jest podejrzewany o bardzo szkodliwy wpływ na zdrowie. NIE KUPUJCIE GO‼️ ‼️ Nie ma innej drogi do uzyskania wymarzonej sylwetki niż: ruch i zdrowa, zbilansowana dieta, No i czasami niektóre zabiegi 😉😜 sprawa ta została już zgłoszona odpowiednim służbom a moi prawnicy już nad nią pracują. NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ ‼️‼️‼️Wasze zdrowie jest najważniejsze ‼️‼️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan w trakcie zabiegu w gabinecie medycyny estetycznej: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bo szczęściu czasem trzeba pomóc 😁 onda 🧚‍♀️ a teraz do Henia🍼

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.