Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecyduje się na zmianę nazwiska?

„To jest bardzo praktyczne”

Olga Figaszewska 8 maja 2019 17:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Roznek Majdan od czasu rozwodu z Jackiem Rozenkiem wciąż posługuje się jego nazwiskiem. W najnowszym wywiadzie została zapytana o to, dlaczego nie wróciła do panieńskiego nazwiska - Kostrzewska. Co odpowiedziała?

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan zmieni nazwisko?

Małgorzata Rozenek-Majdan trzykrotnie wychodziła za mąż. Na studiach przyjęła nazwisko pierwszego męża. Następnie związała się z Jackiem Rozenkiem. Ich małżeństwo rozpadło się sześć lat temu. Po rozwodzie gwiazda znalazła miłość i szczęście u boku Radosława Majdana. Trzy lata temu zakochani wzięli ślub. Wszystkich zastanawiało, dlaczego Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż posługuje się nazwiskiem byłego męża. Z pewnością duże znaczenie miał fakt, że właśnie pod nim budowała swoją medialną karierę i to jej integralna część. Ale Perfekcyjna Pani Domu zaznacza, że kierowała się przede wszystkim dobrem dzieci: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza.

„Nigdy nie myślałam o tym, żeby zrezygnować z nazwiska poprzedniego męża i być teraz Kostrzewską-Majdan. Moje dzieci noszą nazwisko Rozenek, więc ja też je zostawiłam. To jest bardzo praktyczne i dziwne, gdybym rezygnowała z nazwiska, które jest nazwiskiem moich dzieci. (…) Nawet jak chłopcy skończą 40 lat, to są nadal moje dzieci i całe życie będę chciała nazywać się tak, jak oni”, zdradziła w rozmowie z Faktem.

W rozmowie z dziennikarzem podkreśliła, że Jacek Rozenek nie ma z tym żadnego problemu. „Jesteśmy w bardzo dobrych relacjach”, dodała w wywiadzie. 

Małgorzta Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato, 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! de luxe 21/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?