Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan o samopoczuciu w ciąży

„To dla mnie prawdziwy stan błogosławiony”

Olga Figaszewska 3 stycznia 2020 12:45
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Rok 2020 będzie dla nich przełomowy. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Prezenterka nie ukrywa swojej radości i chętnie dzieli się z fanami uroczymi fotografiami z najbliższymi. Gwiazda wygląda kwitnąco! Widać, że ciąża jej służy. W rozmowie z wielbicielami wyznała, jak czuje się w tym błogosławionym stanie.

Małgorzata Rozenek-Majdan: jak się czuje w ciąży?

W grudniu Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się z całym światem radosną nowiną. Wraz z mężem długo walczyli  o to, by ich marzenie mogło się ziścić. Udało się. Wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Na fotografiach, które publikuje w sieci widać, jak z każdym dniem rozkwita.

,,Chwilo trwaj... #miłość #spokój #radość #szczęście 💕", napisała pod wspólną czułym zdjęciem z mężem. Fani zaczęli podpytywać gwiazdę w komentarzach, jak czuje się w błogosławionym stanie i nie szczędzą jej komplementów.

,,Ciąża to dla mnie najpiękniejszy czas w życiu i tak jest tym razem. Wiem, że wiele kobiet źle się czuje, ale ja należę do tej grupy, która cieszy się każdym dniem. Dużo gorzej wspominam pierwszy miesiąc z życia dziecka, jeszcze zanim złapie się rytm. Ciąża to dla mnie prawdziwy stan błogosławiony", odpowiedziała fanom w komentarzach.

,,W ogóle, jak wyobrażam sobie Ciebie jako Mamę takiego maleństwa, to myślę, że będziesz idealną i kochaną", ,,I to jest najcenniejsze. Miłość dodaje skrzydeł", ,,Takie chwile są najcenniejsze!", czytamy.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chwilo trwaj... #miłość #spokój #radość #szczęście 💕

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.