Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Poruszające wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan o dziecku!

Gwiazda ma problemy z zajściem w ciążę?

Konrad Szczęsny 19 grudnia 2018 19:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Tego, że będą starali się o dziecko, nigdy nie ukrywali. Jednak wiele osób myślało, że proces in vitro, z którego w tym celu korzystają, będzie trwał znacznie krócej. Małgorzata Rozenek-Majdan w najnowszym wywiadzie zdradziła, że wraz z Radosławem Majdanem cierpliwie czekają na poczęcie i od pół roku posiadanie dziecka jest dla nich sprawą priorytetową.

Małgorzata Rozenek-Majdan o staraniach o dziecko z Radosławem Majdanem

Starania o dziecko rozpoczęli w czerwcu tego roku. Wówczas to media obiegły ich zdjęcia spod kliniki płodności, która specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów in vitro. Mimo że fani pary byli przekonani, że zajście w ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan to tylko kwestia czasu, okazało się to bardziej skomplikowane. O kulisach całego procesu gwiazda TVN opowiedziała w najnowszym wywiadzie. Zdradziła również, że gdy dziecko przyjdzie na świat, na jakiś czas na pewno chciałaby zniknąć z życia publicznego.

„Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy. W każdej ciąży tyłam 30 kilogramów, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło”, podkreśliła w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie Onet Rano.

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problem z zajściem w ciążę?

Gdy padło pytanie o to, czy mijający rok był najlepszym rokiem jej życia, padła odpowiedź przecząca.

„Tamten rok miał być najbardziej kluczowy. Dlatego jeśli pytasz, czy to był mój najbardziej udany rok, to mówię, że "nie". Tyle przed nami i cieszę się bardzo. Iron Majdan ze względu na nasze prywatne plany musiał zostać odłożony w czasie. Jest to teraz absolutny priorytet w naszym życiu. (...) Nasze prywatne plany to jest taki eufemizm dla naszych planów rodzicielskich i to jest coś do czego teraz całą moją pracę zawodową i wszystko dostosowuję”, zapewniła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Mamy nadzieję, że plany pary uda się zrealizować w nadchodzącym roku!  

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA PHOTO AWARDS
Fot. AKPA

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, VIVA! de luxe 21/2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?