Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2017 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem. Ratunkiem byłaby dla niej korekcja wzroku, niestety, lekarze odmówili jej operacji. Wiemy, dlaczego!

Zobacz tez: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy ze wzrokiem

Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno wyznała, że ma sporą wadę wzroku.  Na co dzień nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem w domu zakłada okulary. Mówiła o tym przy okazji specjalnego wywiadu dla „Vivy! Pięknej na lato”:  „Mam dużą wadę wzroku: – 8. Chcą mi zrobić operację. Chyba ze cztery kliniki się do mnie odezwały. Nic nie widzę bez soczewek i jak założę okulary, mimo że są najcieńsze z możliwych to mam denka”.  Radosław uwielbia ją w takim wydaniu bez makijażu, w piżamie i okularach.

Sytuację zmieniłaby operacja, ale gwiazda nie może się jej na razie poddać. Powód? W rozmowie z „Faktem” Rozenek-Majdan przyznała, że po prostu nie kwalifikuje się do zabiegu. Nie chciała jednak powiedzieć, dlaczego.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Nam udało się dotrzeć do znajomego gwiazdy, który zdradził, że powodem jest… praca!Małgosia nie byłaby w stanie podporządkować się zaleceniom lekarzy. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy bezwzględnie zrezygnować z soczewek i nosić okulary”, tłumaczy. „A ona jest stale w pracy, nagrywa kolejne odcinki programów i rezygnacja z soczewek byłaby dla niej dość kłopotliwa ze względów wizerunkowych”.

To prawda, że widzowie przyzwyczaili się do Małgorzaty Rozenek-Majdan bez okularów. Ale czy na pewno nie pokochaliby jej jako „okularnicy”? Inna sprawa, że taka zmiana mogłoby zaszkodzić jej perfekcyjnemu wizerunkowi, który dobrze sprzedaje się w reklamach. A na to już gwiazda nie może sobie pozwolić.

Myślicie, że Małgosia Rozenek-Majdan w przyszłości podda się zabiegowi? Życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.