Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2017 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem. Ratunkiem byłaby dla niej korekcja wzroku, niestety, lekarze odmówili jej operacji. Wiemy, dlaczego!

Zobacz tez: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy ze wzrokiem

Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno wyznała, że ma sporą wadę wzroku.  Na co dzień nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem w domu zakłada okulary. Mówiła o tym przy okazji specjalnego wywiadu dla „Vivy! Pięknej na lato”:  „Mam dużą wadę wzroku: – 8. Chcą mi zrobić operację. Chyba ze cztery kliniki się do mnie odezwały. Nic nie widzę bez soczewek i jak założę okulary, mimo że są najcieńsze z możliwych to mam denka”.  Radosław uwielbia ją w takim wydaniu bez makijażu, w piżamie i okularach.

Sytuację zmieniłaby operacja, ale gwiazda nie może się jej na razie poddać. Powód? W rozmowie z „Faktem” Rozenek-Majdan przyznała, że po prostu nie kwalifikuje się do zabiegu. Nie chciała jednak powiedzieć, dlaczego.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Nam udało się dotrzeć do znajomego gwiazdy, który zdradził, że powodem jest… praca!Małgosia nie byłaby w stanie podporządkować się zaleceniom lekarzy. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy bezwzględnie zrezygnować z soczewek i nosić okulary”, tłumaczy. „A ona jest stale w pracy, nagrywa kolejne odcinki programów i rezygnacja z soczewek byłaby dla niej dość kłopotliwa ze względów wizerunkowych”.

To prawda, że widzowie przyzwyczaili się do Małgorzaty Rozenek-Majdan bez okularów. Ale czy na pewno nie pokochaliby jej jako „okularnicy”? Inna sprawa, że taka zmiana mogłoby zaszkodzić jej perfekcyjnemu wizerunkowi, który dobrze sprzedaje się w reklamach. A na to już gwiazda nie może sobie pozwolić.

Myślicie, że Małgosia Rozenek-Majdan w przyszłości podda się zabiegowi? Życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.