Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

TYLKO U NAS! Małgorzata Rozenek-Majdan przez zobowiązania zawodowe nie może poddać się ważnemu zabiegowi. Dlaczego?

Olga Figaszewska 11 sierpnia 2017 14:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan ma poważne problemy ze wzrokiem. Ratunkiem byłaby dla niej korekcja wzroku, niestety, lekarze odmówili jej operacji. Wiemy, dlaczego!

Zobacz tez: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Małgorzata Rozenek-Majdan ma problemy ze wzrokiem

Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno wyznała, że ma sporą wadę wzroku.  Na co dzień nosi soczewki kontaktowe, a dopiero wieczorem w domu zakłada okulary. Mówiła o tym przy okazji specjalnego wywiadu dla „Vivy! Pięknej na lato”:  „Mam dużą wadę wzroku: – 8. Chcą mi zrobić operację. Chyba ze cztery kliniki się do mnie odezwały. Nic nie widzę bez soczewek i jak założę okulary, mimo że są najcieńsze z możliwych to mam denka”.  Radosław uwielbia ją w takim wydaniu bez makijażu, w piżamie i okularach.

Sytuację zmieniłaby operacja, ale gwiazda nie może się jej na razie poddać. Powód? W rozmowie z „Faktem” Rozenek-Majdan przyznała, że po prostu nie kwalifikuje się do zabiegu. Nie chciała jednak powiedzieć, dlaczego.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła szczegóły nowego programu? To zdjęcie mówi wszystko!

Nam udało się dotrzeć do znajomego gwiazdy, który zdradził, że powodem jest… praca!Małgosia nie byłaby w stanie podporządkować się zaleceniom lekarzy. Dwa tygodnie przed zabiegiem należy bezwzględnie zrezygnować z soczewek i nosić okulary”, tłumaczy. „A ona jest stale w pracy, nagrywa kolejne odcinki programów i rezygnacja z soczewek byłaby dla niej dość kłopotliwa ze względów wizerunkowych”.

To prawda, że widzowie przyzwyczaili się do Małgorzaty Rozenek-Majdan bez okularów. Ale czy na pewno nie pokochaliby jej jako „okularnicy”? Inna sprawa, że taka zmiana mogłoby zaszkodzić jej perfekcyjnemu wizerunkowi, który dobrze sprzedaje się w reklamach. A na to już gwiazda nie może sobie pozwolić.

Myślicie, że Małgosia Rozenek-Majdan w przyszłości podda się zabiegowi? Życzymy jej dużo zdrowia!

Zobacz też: Już niedługo pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty i Radosława Majdanów! Co planują na ten wyjątkowy dzień?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.