Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Robert Wolański
VIVA! Tylko u nas

Piękni, zakochani i… bogaci. Na czym Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zarabiają miliony?

5 lutego 2018 09:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
Fot. Robert Wolański

 

Gdy się zakochali pięć lat temu, nikt nie dawał im szans. Miał to być krótkotrwały romans. Ale przetrwali plotki i ich ślub we wrześniu 2016 roku był medialną bombą. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan ze swego małżeństwa uczynili doskonały biznes. Publiczność ich pokochała, a oni tę miłość zamieniają na brzęczący pieniądz.

 

Polecamy także: „Zadania, które przed nimi stawiają są ekstremalne!”. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po raz pierwszy o swoim sekretnym projekcie. EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Iron Majdan

Program, który z ich udziałem szykuje TVN, będzie kolejną kopalnią złota. Najpopularniejsze małżeństwo show-biznesu doczekało się własnego formatu, Iron Majdan. Konwencją będzie trochę przypominać program Azja Express, dzięki któremu zyskali ogromną popularność.

W każdym odcinku będą lądować na różnych kontynentach, wykonując dziwne, ekstremalne zadania. Będzie to sprawdzian ich relacji, siły związku i wytrzymałości na stres. Możemy spodziewać się wielkich emocji, humoru i przygód. Menadżer „perfekcyjnej lady” zapewnia, że będą też nowe odzywki, równie zabawne i zapadające w pamięć, jak słynne „Nie mów do mnie teraz” z Azja Express.

 

Zobacz też: To będzie hit! Zobacz zwiastun programu „Iron Majdan”. VIDEO

 

Wielkie pieniądze dla Majdanów

Budżet Iron Majdan jest olbrzymi. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zwiedzili dzięki niemu cały świat. Byli kowbojami na Dzikim Zachodzie, w Islandii wspinali się na lodowiec, wystąpili na scenie z gigantycznym rockowym zespołem tajskim Sweet Mullet. Odwiedzili Bangkok w Tajlandii, Baku w Azerbejdżanie, Phnom Penh w Kambodży.

 

 

To była wspaniała ramówka. Będzie co oglądać 😄😄😄

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

TVN zainwestował w powodzenie ich programu ogromne pieniądze. Podobno koszt jednego odcinka to milion złotych! Znaczna cześć budżetu trafia do kieszeni znanej pary. Nie wiadomo dokładnie, ile. Ale skoro za udział w Azja Express dostali podobno 500 tysięcy złotych, tutaj w grę może wchodzić znaczenie większe kwota.

 

Czytaj także: Czy stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana… pasują do siebie? A może para powinna coś w nich zmienić?

 

Złote kury show-biznesu

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan doskonale potrafią spieniężyć swoją popularność. Za wspólne prowadzenie imprez inkasują od 10 do 30 tys. złotych. Za udział w reklamie jednego z operatorów telefonów komórkowych dostali podobno 600 tys. złotych. Małgorzata wydaje bardzo popularne książki, które także zasilają konto państwa Majdanów. Trzeba do tego doliczyć jej honoraria za pracę na planie telewizyjnym: Perfekcyjna Pani Domu, Projekt Lady oraz najnowszy Warsztat urody. Radosław Majdan firmuje swoim nazwiskiem linię perfum. To wszystko sprawia, że biznes pod tytułem „Majdan” jest naprawdę „Iron”.

 

 

Razem usiąść na koniec dnia... ❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Zobacz też: Ta metamorfoza Was zaskoczy! Zobaczcie, jak zmieniała się Małgorzata Rozenek-Majdan

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.