Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański
O NICH JEST GŁOŚNO

Śmieją się z siebie i to za pieniądze. Nie zgadniecie, na jaki pomysł wpadli Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

Weronika Bruździak-Gębura 16 lutego 2017 21:15
Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan, Viva! 2016 MT
Fot. Robert Wolański

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wystąpili razem w przezabawnym filmiku dla sieci komórkowej Plus. W reklamie wykorzystano najzabawniejsze cytaty Państwa Majdan z programu „Azja Express”, w którym wzięli udział w zeszłym roku. W spocie małżonkowie parodiują samych siebie.

O czym jest reklama z Państwem Majdan?

Na filmiku widzimy, jak Państwo Majdan wchodzą do namiotu szamana (w tej roli Szymon Majewski). Przedstawiają się słynnym powitaniem z programu „Me is Małgorzata and he is Radosław”. W filmiku padają też inne kultowe cytaty z programu, jak chociażby „Nie mów do mnie teraz” czy „Please, mister”. Moment, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan ukradkiem sprząta oraz hasło ‚Perfekcyjny Duet” nawiązuje z kolei do prowadzonego przez nią programu „Perfekcyjna Pani Domu”, który również był emitowany w stacji TVN.

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje dystans

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan udowadnia, że ma do siebie dystans. Zanim program „Azja Express” został wyemitowany, a w telewizji pojawił się pierwszy zwiastun w produkcji, internauci obśmiali słynny cytat „He is David Beckham and me is Victoria Beckham”, który pojawił się w zwiastunie. I kiedy już wydawało się, że Małgorzata Rozenek raczej się z tego nie wykaraska, gwiazda pojawiła się na premierze programu w koszulce z zabawnym napisem „Me is Rozenek/Lady/Victoria (Niepotrzebne skreślić)”, czym zaskarbiła sobie rzesze fanów.

Jak brzmiały inne kultowe wypowiedzi Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Polecamy: "He is David Beckham. Me is Victoria Beckham. In Poland". 9 najlepszych cytatów z Azja Express

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?