Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata i Radosław Majdan zdecydowali się na dużą zmianę w życiu! „Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem”

Weronika Kostyra 31 grudnia 2017 16:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

 

Ostatni rok był dla Małgorzaty Rozenek-Majdan bardzo pracowity. Poświęciła się wielu projektom. Jeden z nich – program „Iron Majdan”, który zobaczymy w telewizji wiosną – wymagał od niej wielu podróży i rozłąki z synami. Mimo to gwiazda za każdym razem podkreślała, że dzieci są dla niej priorytetem i nie lubi przebywać z dala od nich. Mama i Stanisław oraz Tadeusz są bardzo blisko, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w stanie zrobić dla nich wszystko…

 

Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa?

W jednym z wywiadów przyznała niedawno, że wrażliwość jedenastoletniego Stasia sprawiła, że postanowiła zmienić nawyki żywieniowe. I to nie tylko swoje, ale całej rodziny! „Kilka miesięcy temu cała nasza rodzina przeszła na wegetarianizm. Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem i pewnego dnia oświadczył, że już nie będzie jadł mięsa. Musiałam przestawić się na prowadzenie dwóch kuchni i zapewnienie wszystkim odpowiednich składników odżywczych. Im więcej dowiadywałam się na ten temat, tym bardziej byłam skłonna przejść na dietę bezmięsną”, powiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

 

Tym samym Małgorzata i Radosław Majdanowie dołączyli do licznego grona gwiazd, które wybrały dietę bezmięsną.

 

 

Witajcie 😄 jak nastroje po świętach?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Zobacz także: „Jestem rozedrgana emocjonalnie na samą myśl”. Małgorzata Rozenek-Majdan musi zmierzyć się z bolesnym rozstaniem z synami

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.