Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata i Radosław Majdan zdecydowali się na dużą zmianę w życiu! „Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem”

Weronika Kostyra 31 grudnia 2017 16:50
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

 

Ostatni rok był dla Małgorzaty Rozenek-Majdan bardzo pracowity. Poświęciła się wielu projektom. Jeden z nich – program „Iron Majdan”, który zobaczymy w telewizji wiosną – wymagał od niej wielu podróży i rozłąki z synami. Mimo to gwiazda za każdym razem podkreślała, że dzieci są dla niej priorytetem i nie lubi przebywać z dala od nich. Mama i Stanisław oraz Tadeusz są bardzo blisko, Małgorzata Rozenek-Majdan jest w stanie zrobić dla nich wszystko…

 

Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa?

W jednym z wywiadów przyznała niedawno, że wrażliwość jedenastoletniego Stasia sprawiła, że postanowiła zmienić nawyki żywieniowe. I to nie tylko swoje, ale całej rodziny! „Kilka miesięcy temu cała nasza rodzina przeszła na wegetarianizm. Zaczęło się od Stasia, który jest niezwykle wrażliwym chłopcem i pewnego dnia oświadczył, że już nie będzie jadł mięsa. Musiałam przestawić się na prowadzenie dwóch kuchni i zapewnienie wszystkim odpowiednich składników odżywczych. Im więcej dowiadywałam się na ten temat, tym bardziej byłam skłonna przejść na dietę bezmięsną”, powiedziała w rozmowie z „Twoim Imperium”.

 

Tym samym Małgorzata i Radosław Majdanowie dołączyli do licznego grona gwiazd, które wybrały dietę bezmięsną.

 

 

Witajcie 😄 jak nastroje po świętach?

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 

Zobacz także: „Jestem rozedrgana emocjonalnie na samą myśl”. Małgorzata Rozenek-Majdan musi zmierzyć się z bolesnym rozstaniem z synami

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.