Z ŻYCIA GWIAZD

Małgorzata Rozenek-Majdan drży o życie swojego pupila…

„Nasza Marianka ma słabe rokowania”

Weronika Kostyra 27 lutego 2019 20:52
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan jest właścicielką trzech psów rasy buldog francuski. Cała rodzina jest z nimi mocno związana i zabiera je ze sobą nawet w dalekie podróże. „Zawsze szukam hoteli przyjaznych psom. Ale obsługa myśli, że chodzi o jednego psa. Kiedy pojawialiśmy się z dwoma, zwykle dopłacaliśmy i było po sprawie. Od kiedy są trzy, recepcjoniści uważają że zwariowaliśmy!”, mówiła gwiazda w wywiadzie dla VIVY! Niestety rodzina przechodzi teraz trudne chwile. Marianka, najnowszy członek rodziny, jest w bardzo ciężkim stanie. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała poruszający wpis, w którym opisała sytuację.

Piesek Małgorzaty Rozenek-Majdan jest w ciężkim stanie

Czteroletnia suczka pochodzi z rozbitej przez policję pseudohodowli buldożków francuskich. Przez całe życie co pół roku miała szczenięta. To zrujnowało jej zdrowie. „Zadzwoniła do mnie moja koleżanka, bardzo zaangażowana w opiekę nad zwierzętami. Szukała dla suczki tymczasowego domu na dwa, trzy tygodnie. Tylko że ja wiedziałam, że on nie będzie tymczasowy. Sprawa nie była obgadana, ale nie protestowałem”, opowiadała gwiazda. Suczka została z nimi na dobre.

Niestety teraz jej stan zdrowia jest bardzo zły. Marianka przeszła operację i przebywa w klinice weterynaryjnej. Rodzina gwiazdy spędza z nią każdą możliwą chwilę. „Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu. Mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki”, napisała na swoim Instagramie.

Mamy nadzieję, że pupilka gwiazdy wróci do zdrowia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ 🙏❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Grożą buldożkom Małgorzaty Rozenek-Majdan
Fot. MAREK KUDELSKI/East News

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.